Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám macsak ürüléket...

A kutyám macsak ürüléket eszik. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ásványianyag hiány, nem elég jó a kaja, amit kap.
2012. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutyatápokban van ásványianyag. Vegyél neki egy zacskóval és utána talán már nem fogja megenni a macska ürüléket.
2012. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az étvágyával egyébként sem vagyok megelégedve. Széles palettát próbáltam neki nyujtani. 9 hónapos yorki középtermetű kan kutyus. Vékony testalkatú, de már hetek óta nem tetszik az étvágya. Hordom a m.helyemről a maradék kaját, de a húsos csontokat is alig akarja enni. Próbáltam felvágottat, vettem már többször konzervet, hogy legyen vésztartalék, ahhoz hozzá se nyúl. Száraz tápot is vettem neki, azt nagy nehez fogadja el... de abból is keveset.

Kétszer adok neki enni ... mielőtt indulok dolgozni, aztán amikor hazaérek... délután.

Most el vagyok keseredve, mert ráadásul nyalakodós kutya ... de így kedvem sincs babusgatni :(

2012. okt. 22. 16:49
 4/8 tomicka válasza:
mosd ki a száját nekem bevált
2012. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tomicka válasza:
azóta nem is esz meg más állatok székletét
2012. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen száraztápot adsz neki? Az enyém Puffins tápot kap, amiben van kifejezetten yorkinak való. Töltött táp magas hústartalommal és az én extra válogatós kutyim is megeszi.
2012. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy mossam ki a száját? Mivel?

Tegnap vettem neki kétfajta száraz tápot ... az egyik drágább, zsíros, sok fehérje tartalommal... végül is ette.

Egyébként azóta csak keveset van az udvaron, mert egyedül nem engem, hogy kóricáljon

Másrészt a vakolatomat, a linót, a tapétámat is szedi le :(

De csak amikor nem vagyunk otthon ... nagyon rosszcsont :))))

2012. okt. 27. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a vakolatot eszi le, akkor több, mint valószínű, hogy ásványianyag hiány. Csak száraztápot adj neki, mert a maradékban nincs benne minden, amire egy kutyának szüksége van.
2012. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!