Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi elég? Meg engedhetjük...

Ennyi elég? Meg engedhetjük magunknak?

Figyelt kérdés
Havonta két zsák eukanubára vagy taste of the wildra lenne úgy pénzünk, hogy maradjon orvosra is. Amúgy német dogról lenne szó. Néha színhúst is kapna, mert azt tudunk ingyen szerezni meg zöldséget, gyümit is kapna. Már évek óta vágyom egy dogra, de eddig sajnos nem engehettük meg remélem most igen. A mozgatással is kérdések merültek fel, mert már van egy vizslám igaz vizslához képest lusta, de egy dognak már hiper aktív napi 3 órát mozog ez egy dognak nem káros? Örökbe fogadni szeretnénk így kimarad a kölyökkor is
2012. nov. 8. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A totw nagyon jó választás.. Végül azt vettem én is a kutyuknak.

Nekem is tetszenek a dogok, Csak azért nem vennék mert kifejezetten rövid ideig élnek sajnos. Az hogy a vizsla hiperaktív nem számít sokat. Ha a dog majd elfárad akkor nem fog futni csak beáll melléd és ott fog bandukolni.

De örülnék ha tudnék húst szerezni :D Voltam közvágó hídon azt mondták hogy se marhát se szárnyasuk nincs, mert mindent felvásárolnak a kínaiak 500-600ft/kg-ért :D Pedig olyna 200-300ft /kilót fizetnék marhanyesedékért ..

nah de majd megoldom.


Mindig támogatom az örökbefogadást, kivéve most. A dogok nagyon gyorsan nőnek, nem árt nekik zöldkagylókivonatos tabit adni kölyökorában hogy ne legyenek mindenféle ízületi bajai nagynak. Ami náluk amúgy is nagyszámban fordul elő. Épp ezért csak és kizárólag jó kennelből vennék. :/

2012. nov. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fajta mentőket nagyon megsajnáltam az a rengeteg tartózásuk van és egy ilyen kaliberű kutyát nem soka szeretnének tartani
2012. nov. 8. 07:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tiéd ha menhelyről hozol. Csak akkor ne külső alapján dönts hanem próbáld meg a legegészségesebbet elhozni.
2012. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég lenne :)

És tényleg szép tőled, hogy fajtamentőktől fogadsz örökbe, de tényleg alaposan tájékozódj, mennyire egészséges az adott egyed. Csak egy példa: ha csípő dp-je van és műteni kell, lábanként 150eFt a műtét.

2012. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendes ember vagy. Csak tisztelni tudlak a tettedért, hogy menhelyről mentesz kutyát. Szerintem Próbáld meg a Brit premium XL-t.Állítólag nagyon jó és jó nagy szemű, így a habzsolást is megelőzöd, ami igen nagy probléma. Az eukanubáról nem hallottam túl jókat, csak jó drága, de az még nem jelenti azt, hogy jó is.
2012. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!