Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne venni egy 2 és...

Mit lehetne venni egy 2 és fél éves kislánynak karácsonyra, akinek megvan mindene és ahol az a szokás, hogy sok és drága ajándékot vegyünk? Sajnos mi nem engedhetjük meg ezt magunknak.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát erre kapásból mit lehet válaszolni??? Azt hogy semmit!

Bármit veszel neki csak nem fogják kidobni mert nem került több 10.000-be!

A szülők meg csak nem olyan sznobok hogy mindenkitől olyan ajándékot várnak amit ők megengedhetnek maguknak.

2012. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Vegyél neki amit akarsz! Tudod ajándék lónak ne nézd a fogát.....ez a szülőkre vonatkozik!

#1 vagyok

2012. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Muszáj velük karácsonyozni ?

Én inkább igyekszem "megúszni" az ilyen találkozásokat, lehet, hogy gáz vagyok, de az ilyen emberek társaságát megpróbálom elkerülni. Kik ők nektek egyébként? Fontosak annyira, hogy erre áldozzatok a szó szoros értelmében? Gyanítom egy ilyen kisgyerek még csak értékelni sem tudja a dolgokat a korából adódóan sem, meg a körülmények okán sem.

2012. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én színesceruzát vennék neki és színezőket. Abba nem roppantok ti sem bele, rendkívűl hasznos, mutatós, tejedelmes.
2012. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát semmit.vagyis ami mindig sláger az a buborékfújó.minden korosztálynak jó,és lehet venni kis állatokat,vagy járműveket amik buborékot fújnak ki.játék,szórakozás és nem is drága,vagyis van köztük drága is,mert láttam 3 ezerért is buborékfújót,de 3,5 éves fiammal az a tapasztalatom,abból sosem elég.ebben a helyzetben amiben te vagy,most ne a szülőket nézd,hogy milyen drága ajándékot vesznek hanem a gyereket.mert a gyerekek általában nem nagyon csípik a drága ajándékot,az olcsó semmi kis vacakkal viszont órákik elvannak.
2012. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tudod mit vennék....PÖTYIT.

Mibe,hogy az nincs neki?

Nem túl drága és van olyan ami nagy szemű....2.5 évesem piszok sokáig elbabrál vele.

2012. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi az a PÖTYI???:)
2012. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod mi a PÖTYI?????? :)

a 30-as korosztály mind ezzel játszottunk oviban :D


[link]

2012. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kell neked is drága ajándékot venned, nevetséges ha ezt elvárnák. Nem az a lényeg, sokkal fontosabb hogy jó ötlet legyen, olyan aminek tényleg örül. Például ha tudod mi a kedvenc mesefigurája, rendelhetsz neki kézműves oldalon keresztül (pl meska) mesefigurás evőeszközöket, olyan amilyennek te kéred és olcsó. Én ezen a vonalon indulnék el, és legalább nem fogják tudni, mennyibe került. Nem muszáj pont evőeszközt, lehet más is persze, csak a lényeg az egyediségen van, a személyre szabottságon.
2012. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Áhhh......így már ismerős csak a nevéről nem ugrott be!:D

A lányom is 2,5éves,és veszek is neki. Tuti érdekelné!

2012. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!