Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyusom most Royal...

Yorki kutyusom most Royal Canin yorki fajtatápot eszik de most ki szeretném próbálni a Eukanubát. Melyik a jobb minőség?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eukanuba drága, de nem olyan jó. Próbáld meg a Puffins kifejezetten Yorkiknak való töltött száraztápját. Állítólag imádják a yorkik.
2012. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettővel etetettem, szerintem egyik sem éri meg az árát. Jó a marketingjük, a fajtatáp meg úgy ahogy van, egy nagy parasztvakítás. Ha minőségi tápot akarsz, akkor szerintem Acana, Orijen, de leginkább Taste of the wild (utóbbit innen rendeld, ez a legolcsóbb: [link] )
2012. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én az eukanubát ajánlom nem biztos,hogy neked pont jó ez kutyától is fögg nekünk bevált
2012. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pencake válasza:
Az én yorkiem is RC fajtatápot eszik, nagyon szereti, gyönyörű a szőre és egészséges, a megfelelő ütemben fejlődik. Szerintem ennél nem kell jobb, ha bevállt miért akarsz váltani? Volt egy ismerősöm, aki RC-ről váltott Acanara és ment tőle a kutya hasa...saját tapasztalatom más tápról nincs!
2012. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Puffincs nevű tápot hol tudnám megvenni?Néztem interneten csak a szállítás 1100ft.Úgy nem nagyon éri meg.
2012. nov. 9. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
A puffins tápból tudsz mintát kérni a kapcsolattartóval. Ott van a tel. száma a puffins.hu oldalon. csak a postaköltséget kell utalni neki. Beszélj vele, nagyon készséges. Azt hiszem Pápai Gabriellának hívják.
2012. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!