Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Purina pro plan vagy Royal...

Purina pro plan vagy Royal canin? Melyik a jobb táp?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Royal canin
2012. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pro Plan-nal már etettem a kutyámat, nem rossz táp, de elég drága, ahhoz képest, hogy tele van gabonával :/
2012. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pro plan sokkal jobb
2012. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pro Plan jobb,mi az egyik kutyánkat etettük kölyök korától kezdve felnőttig, szép,egészséges és izmos lett!! :)

nincs tele gabonával, a royal canin viszont igen!!

2012. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Természetesen Royal Canin!!!!
2012. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Royallal etetek.
2012. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha e kettő közül kell választani, akkor pro plan, de az eukanuba a legjobb!!! a royal canint csak azért majmolják az emberek, mert az állatorvosok ajánlják meg forgalmazzák, de csak azért, mert velük szerződtek le....
2012. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem azért etetek Royal Caninnal mert ajánlotta volna az orvos.Meg sem kérdeztem.Hanem egyszerűen elolvastam h melyik táp mit tartalmaz és a royal canin nagyon jó tápanyagokat tartalmaz, ami nagyon fontos főleg egy fejlődő kutyának.Vagy ha valamilyen jó helyről rendelsz olcsóbban tudod beszerezni mint a pro plant.Mi 770ft körül vesszük kilóját.
2012. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy eladó (eladó, tehát semmi érdeke sincs abból hogy mit ad el), hogy a royal caninnál jobb a purina pro plan is, meg az eukanuba. De a legjobb az eukanuba. De ez a három fajta a felső kategóriás tápok közé tartozik, szóval gondolom a royal canin sem lehet rossz.
2012. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*eladó alatt alkalmazottat értek.
2012. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!