Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől kakik a kb 1,5 éves...

Mitől kakik a kb 1,5 éves kutyám napi 3-4-5ször is akár?

Figyelt kérdés

Nem hig a kakija,nem fosik. Féregtelenitve majdnem 3 hete lett. Van egy cicánk,és előfordul hogy megeszi az ő ürülékét. Erről most próbáljuk leszoktatni,de nehéz.

Vidám,játékos,csak száraz tápot kap, esetleg egy héten egyszer konzervet, ill jutalomfalatot.

Ha 2szer viuszem le, akkor kétszer kakik plusz mostanság éjszaka, ha háromszor,akkor háromszor és éjszaka is..

Vigyük orvoshoz?

Ja és talált kutya, 2,5 hónapja van velünk.


2012. nov. 10. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a száraztápot nem tudja eléggé hasznosítani.Milyen fajta tápot kap?
2012. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig chappit kapott,most áttértünk egy a pennyben vásárolt prémiumosnak irt tápra...
2012. nov. 10. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Chappy összetétele: Húsliszt, búzaliszt, búza, búzadara, baromfizsír.


Egy közepes táp összetétele: bárányhús és hússzármazékok, rizs, baromfizsír, növényi eredetű olajok, élesztő, répaszelet, lenmag, szentjánoskenyér, vitaminok, ásványianyagok, tojáspor


Egy minőségi táp összetétele: Dehidratált csirke (33 %), hasított zab, friss csontozott csirke (10 %), egész burgonya, borsó, csirkezsír (7 %), friss egész tojás (3 %), friss csontozott lepényhal (3 %), lucerna, friss csirkemáj (2 %), heringolaj (2 %), borsórost, egész alma, egész körte, édesburgonya, úritök, pézsmatök, paszternák, sárgarépa, spenót, tőzegáfonya, fekete áfonya, tengeri moszat, cikóriagyökér, borókabogyó, angyalgyökér, körömvirág, édeskömény, borsmentalevél, levendula


Nagyon sok a ballasztanyag a kevésbé minőségi tápokban, és emiatt nő meg az ürülék mennyisége.

2012. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! AKkor kipróbáljuk az Eukanubát vagy purinát, bár asszem a darling is purinás.
2012. nov. 10. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Jó táp még a Dog Chow,Happy Dog,Josera.És nem olyan drágák.
2012. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

rendelj a zoofast-ról, tök jó áraik vannak, és x összeg fölött ingyen kiviszik.

Chappi, Darling, Pedigree, Friskies, + ezek a "saját márkák" (Lidl, Tesco, stb.) felejtősek.

2012. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Pennys 'prémiummal' etettem, mikor hozzámkerült az első kutyám, gondolván, jó lesz az is. Nekem is 3-4x kakilt tőle, és nem is hízott. Akkor átálltam egy másik tápra (Bosch), amit a Zoofast oldaláról rendeltem. Most Josera High Energyvel etetek, ezt is a zoofastról rendeltem. Mivel jóval kevesebbet kell adni a kutyának ezekből a minőségi tápokból, így az ára sem olyan vészes, mint ahogy elsőre kinéz. Azóta egyszer kakilnak az ebeim, max. kétszer:)
2012. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszööm! Mindenképpen átállunk akkor!
2012. nov. 11. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!