Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a ragaszkodás jele ha a...

Az a ragaszkodás jele ha a kutyám mindig nekem dől?

Figyelt kérdés
ahányszor kimegyek hozzá beáll elém keresztbe és nekidől a lábamnak általában olyankor elkezdem simogatni és utána még rá is ül :D egyébként egy kuvaszról van szó

#kutya #hűség #kuvasz.ragaszkodás
2012. nov. 10. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt teszi...leül elém, nekem dől, és néz fel rám :) simogatom közben :)
2012. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Látni kellene, hogy csinálja, de ha beáll eléd és neked dől, rád ül, az a dominancia jele is lehet.
2012. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha beáll eléd tehát korlátol a mozgásban és úgy dől neked akkor ez dominancia. A rád üléssel koronázza ezt meg .) Nem igazán kénye hagynod, és főleg ne simogasd ilyenkor, mikor ő harcolja ki a simogatást.
2012. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, ragaszkodik ahhoz, hogy az legyen, amit ő akar.
2012. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem erőszakosan nyomja magát hozzám :) olyan óvatosan és lassan, mint aki lopni megy ... és nem szokott korlátozni,mert ha arrébb akarok menni feláll és ős is jön mellettem :) én úgy vettem észre,hogy nála az a lényeg hogy mindegy mit csinál a lényeg, hogy közben hozzám érjen pl.: a teraszon van egy régi,rossz ágy mióta hazahoztuk azon alszik :D és ha én leülök az "ágya" mellé egy székre ő felugrik az ágyra lefekszik de akkor is az egyik mancsát ráteszi a lábamra, én meg általában ráteszem a kezem a mancsára és olyankor elkezd szunyókálni :D
2012. nov. 10. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem óvatos és lassú hanem alattomos :) az enyém is csinálta már csak nyalogatással van bajom :D
2012. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kutya szereti ezt csinálni :) Mint mi emberek is, ha szeretünk valakit jó őt megölelni, hozzábújni, megfogni a kezét, minél közelebb lenni hozzá. Én szoktam haragudni a kutyuimra ha felugrálnak meg ráülnek a lábamra, pl ha sarasak, de egyikük - a gyermetegen értetlenebbik :) - ilyenkor is legalább a mancsát ráteszi a cipőmre, csak mert az úgy mégiscsak jobb :)
2012. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen a dominancia jele. Szoktasd le róla, de hamar!
2012. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
szerintem pedig igy érzi magát biztonságban. a gazda bal lába általában a vezető láb.
2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy a kutya nem ember, és a kutya testbeszéde nem azonos az emberével. Egy kisgyereknél leginkább szeretet és ragaszkodást fejez ki, ha így bújik, de a kutyánál más a helyzet.
2012. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!