Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A későbbiekben adódhatnak...

A későbbiekben adódhatnak problémák abból, ha a 3 hónapos tacskónk nagyon szeret az ölünkben pihenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szőrös lesz a ruhátok.:)) az enyém 3 éves, és még mindig nem szokott le róla. most is itt horkol. ha egyébként lesz előtte tekintélyetek, akkor semmi probléma nem lesz.
2012. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ok-okozatni összefüggés. Adódhatnak problémák, akármit is szeressen vagy nem szeressen a tacsi. Konkrétan miféle problémára gondoltál?
2012. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. olyasféle problémákra gondoltam, hogy például azt fogja hinni hogy ő az úr a háznál.. ésatöbbi..
2012. nov. 10. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem függ attól, hogy hol szeret lenni. Akkor van baj, ha akkor ül oda, amikor ő akar, nem tartja tiszteletben, hogy az amúgy a ti testetek, nem az ő párnája. De ezer más apróság van, ahol el lehet rontani ezt a dolgot, olvassatok utána a falkavezérségnek.
2012. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a kutyád szemében van tekintélyed, akkor természetesen nem lesz ebből gond.

Én soha egy pillanatig nem éreztem, hogy a kutyám nevelésébe bárhol hiba csúszott volna be, pedig szabadon jön-megy a lakásban. Ha fel akar jönni mellém az ágyra, akkor feljön, ezt én soha nem kötöttem engedélyhez. Mert tudom, hogy egy szóval le tudom őt parancsolni, ha épp azt akarom.

2012. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2012. nov. 10. 20:19
 7/7 KutyaDuma ***** válasza:
Közvetlenül nem, de közvetve lehet. Kiskutyának meg kell tanulnia önállóan, a te jelenléted nélkül is élni az életét. Ha túl sokat vagy vele és nincs sose egyedül akkor szeparációs probléma alakulhat ki. Ugyancsak problémákhoz vezet, ha gyerekként és nem kutyaként tekint rá az ember. Egy kutyának más igényei vannak, mint egy ember-gyereknek ezért itt is fontos a következetes és a kutya számára megfelelő hozzáállás. Ha ezekre tudsz figyelni akkor nem baj, ha az öledbe ül, ha nem akkor érdemesebb felkeresni pl egy ingyenes kutyaovit, ahol te és a kiskutya is sokat fog tanulni.
2012. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!