Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit módosíthattak a petvetdata...

Mit módosíthattak a petvetdata adatbázisban?

Figyelt kérdés
A kutyám 2007-ben született tenyésztőnél, rögtön került bele chip is. Akkor megnéztem, minden rendben volt az adatokkal. Ma felmentem az oldalra és láttam, hogy az utolsó módosítás időpontja 2010. Persze egy részét csak orvos láthatja, de amit nekem megmutat, az rendben van. Dokihoz menni most nem tudok, külföldön vagyok. Valami ötletetek van, hogy mégis mi ez?
2012. nov. 10. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Eseteleg nem akkor csináltattál utlevelet? vagy lakicom, illetve, tel szám változás.
2012. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi nem volt.
2012. nov. 10. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyusaim oltási könyveiben az áll, hogy 3 évig jó a chip. Nálatok is pont 3 év telt el, tehát valószínűleg csak frissítették az adatokat, de azért, ha hazajössz, kérdezz rá.
2012. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A chip a kutya élete végéig jó, ha már egyszer beültették, és még vagy 10 évvel tovább is.
2012. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kispalikee! az egy olyan lejárati dátum, mint ami pl a feltöltőkártyán vagy a simkártyákon van. Addig ha nem értékesítik, akkor vissza kell küldeni (holott működik normálisan) és ugyanezzel a sorszámmal legyártanak egy újat.
2012. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oltást kaphatott akkor utoljára, az enyémnél akkori az utolsó módosítás.
2012. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden évben oltatom, nem hiszem, hogy az lenne.
2012. nov. 11. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Van amelyik orvos nem írja bele az oltásokat. Nyilván akkor írták be az utolsót.
2012. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!