Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a labrador kutyákról?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 21:15
 1/3 anonim válasza:
Nagyon aranyos kutyák hűségesek.Csak 1 problémám van vele hogy nagyon sok szőrt hullat egyfolytában.
2012. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vinchenso válasza:
nekem nemrég múlt 1 éves, tele van szeretettel sosem hagy békén jó értelemben persze, bárhova mész jön utánad. Nagyon tanulékony és ha sokat foglalkozol vele hamar megtanulja mit szabad neki és mit nem. Állandó kaja utáni kunyerálás de nem erőszakosan. Mindenevő ha eszek répát neki is kell szóval nagyon muris csak ajánlani tudom hűséges szeretetre méltó kutyi.
2012. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk most múlt 2 éves, és mint ahogyan az előttem lévő is mondta...... Bármi jöhet ami egy kicsit is ehető, és ha kell, néhány nyáltócsát fogysz látni... Viszont Nagyon hűséges bármit megtenne érted!

Egyszer például anya mutatott vicces videót, kutya lent aludt, anyuval nevettünk mint egy retardált fóka, kutya nem tudta hova rakni, és korom sötétben feljött azon a lépcsőn, amin még életében nem volt :)

2012. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!