Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan diétáztassam a kutyám?

Hogyan diétáztassam a kutyám?

Figyelt kérdés
Én a kutyámnak nem adok enni, a szüleim etetik, nassoltatják. 40 cm magas pinscher 10 kilóval. Én vagy dolgozom vagy 100 km távra utazom. Otthon csak 4-5 órát alszom és megyek tovább. De a kutya kövér.... már a doki is megmondta, hogy ötödét adjam... már beszéltem az itthoniakkal. egyszer próbára tettem a kutyát. reggel fél 10-kor még nem evett és hisztériázott. olyankor ugat, piszkál, visít és a földhöz veri magát..
2012. nov. 12. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hisztizik az a megoldás hogy nem foglalkoztok vele (tudom nehéz)

Az a baj hogy ha hisztizék és ti adtok neki utána kaját hogy rájött hogy ha hisztizik akkor kap kaját ez ilyen egyszerű.

Vegyetek neki light tápot és tartsátok be szigorúaz azt ami ott le van írva.

2012. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pinscher-em van és én is így voltam. Megengedtem, hogy mindenki etesse és már majdnem 7 kg volt. Én reggel és este adok neki, de fele annyi adagot kap és mindenkinek megtiltottam, hogy adjon neki. Hiába csak 1-2 falat, de sok kis falat sokat számít. Elkezdett fogyni, igaz lassacskán, de jobb mint a semmi. Emellett az sem árt ha sokat szaladgál, mozog. Én azt tanácsolom értesd meg a szüleiddel, hogy ezzel csak ártanak neki, sokkal hamarabb el fog pusztulni, mint ameddig élne ha így folytatják. Semmi cukros nasi, a csokit amúgy se szabad ennie, mert a kakaóporban olyan dolgok vannak, amit nem tud feldolgozni. Az én kutyám is hisztizik, de ilyenkor ráhagyom és egy idő után abbahagyja. Nem szabad feladni, ha azt szeretnétek, hogy sokáig veletek legyen még.
2012. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát te ezek szerint nem is tudod diétáztatni. A szüleid tudják. Ha ők nem akarják, a kutya nem fog diétázni. Sajnos ez így elég egyszerű képlet.

A nevelését, hogy ne hisztériázzon, szintén családilag kéne csinálni, lehetőleg szakember vezetésével. Te távolról meg alvás közben nem fogod tudni megoldani egyik problémát sem.

2012. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!