Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnétek Vizsla - Golden...

Szeretnétek Vizsla - Golden retriver keveréket?

Figyelt kérdés

Szerintetek szép a kettő keveréke?

Eladhatóak??



2012. nov. 12. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas vagy kérdező. Nem tudom hány kérdés alatt láttam, hogy felajánlod a kérdezőnek a most született kutyáidat. Keverék kutyáért pénzt akarsz kérni???? Normális vagy te? Csodaszép keverék kutyák vannak menhelyen, neked muszáj volt szaporítanod, igaz? Neked semmi jogod nincs elkérni pénzt a kutyáért. Chipeltetned, oltatnod kell az összes kutyát, de pénzt nem kérhetsz értük! Ja, és csak 8 hetes kor után adhatod őket örökbe. Törvény van erről. Ha nem hiszed, szívesen belinkelem neked.
2012. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutyát akarnék, menhelyre mennék találni egyet.


Ha ott épp utamba akad egy ilyen keverék, és a gondozók szerint, meg az én benyomásom szerint is megfelelő méretű, vérmérsékletű, jellemű hozzám, tehát passzolna az életmódomhoz, akkor választanék ilyet. De pont ilyen eséllyel választanék mást is. Pl. én lehet hogy direkt fekete kutyát keresnék, mert a menhelyesek szerint azoknak sokkal kisebb az esélyük az örökbeadásra, mint az ilyen zsemlyeszínű "reklámkutya"-szerűségeknek.


Venni nem vennék keveréket, ha már kutyát veszek, akkor pontosan a törzskönyves, betegségekre szűrt, egészséges kutyát választanám. De valószínűtlen, hogy vásárlásra adnám a fejem. Nem azért, mert nincs pénzem, vagy mert nem szánnám rá azt az összeget egy állatra, hanem mert jobb, ha megmentek egyet a sok menhelyi közül.

2012. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jól van, nyugi, még már.. Tegnap ivartalnítottuk a ktyát!
2012. nov. 14. 14:55
 14/15 A kérdező kommentje:

Nyugi már!

Még meg sem születtek!!

(És már meg sem fognak) Tegnap ivartalanítottuk!

2012. nov. 14. 15:14
 15/15 anonim ***** válasza:
30%
nekünk keverék kutyánk van, nem tudjuk, milyen genetikai állománnyal, de külleme alapján pont ez a fajta. (menhelyről örökbefogadott.) és igen, szép. és okos is. amire azonban figyelni kell, hogy mindkét fajta vadászkutya, és a mozgásigényük így hatalmas az ilyen keverékeknek. és rendkívül gyorsak is :P erre figyeljen aki ilyet keres
2016. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!