Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenesbe befogadtam egy...

Ideiglenesbe befogadtam egy nj keveréket 5 éve most kb 10 éves nem tudom tovább tartani ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamilyen állatvédő szervezettel együttműködésben fogadtad be, akkor mondd meg nekik, hogy nem tudod tovább tartani. Ha nem, vedd fel a kapcsolatot ilyen szervezetekkel, hirdesd a kutyát ezerrel, és reménykedj.
2012. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
gondolom befogadtad szegényt ideiglenesen, ezennel az állatvédők részéről le is van tudva a probléma. szerintem nem is törték össze magukat, hogy gazdát találjanak neki. 10 éves kutyának nagyon nehéz lesz jó gazdit találni, azt viszont nem érdemli meg, hogy öregkorát egy ketrecben töltse. nem szeretnék a zsebedben turkálni, de anyagi gondok miatt nem tudod tovább tartani?
2012. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
ideiglenesen fogadtad örökbe ami 5évig tartott? Ne haragudj nem akarlak megbántani de most 1éves a kutyám 8hetes kora óta van nálam de a világon semmiért és semennyiért nem adnám oda senkinek, ha anyagi oka van annak, hogy nem tudod tovább tartani akkor azt meg nem akarom elhinni, ha ügyes vagy napi 200-300ft ból megvan az etetése! évente az oltára meg össze lehet gyűjteni!:) nem értem, hogy 5 év után hogy tudnád csak úgy vissza adni ?:S
2012. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Az a teendő, hogy nem írogatsz ide kérdéseket és szépen eteted és gondozod tovább.Egy állatot amit befogadtál azt el kell látnod, hiszen felelősséget vállaltál érte.Ha menhelyre adnád akkor ott 100, hogy elaltatnák mert egy idős kutya sajnos már nem igazán kell senkinek.
2012. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó, de azt azért számoljátok bele, hogy egy 10 éves kutyának, nem biztos, hogy csak a kötelező oltásokra van szüksége...


Kérdező, mi az oka annak, hogy nem tudod tovább tartani? Illetve honnan fogadtad be? Utcáról vagy egy állatmentő szervezet által van nálad?

2012. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy állatvédő szervezet által ami felbomlott és már nem segít, eddig is gazdikereső volt de senkinek sem kellett, és nekem ki kell költöznöm külföldre egy rokonomhoz akihez nem vihetem magammal, én csak szivességből voltam ideiglenes befogadó, de nem találtam neki gazdit.
2012. okt. 11. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot más állatvédő szervezetekkel pl a német juhász mentéssel valamint azzal az emberrel akivel tartottad a kapcsolatot a felbomlott szervezettel meg hirdesd a kutyát ahol lehet (facebook, aprós oldalak...) mást sajnos nem tudsz tenni.
2012. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha el kell koltoznod es nem tudod magaddal vinni akkor sajnos neked kell gazdat keresned neki, ha nem is veglegeset, legalabb ideigleneset, amibol akar vegleges is lehet tekintve, hogy Magyarorszagon nemigen fogadnak be idosebb kutyakat. Ha nincs mas valasztas menhelyre kell beadnod, ahol nem altatjak el akkor sem, ha mar nem fiatal. Ezert menhely a menhely es gyepi a gyepi, van kulonbseg.
2012. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!