Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell agresszióra...

No name1705 kérdése:

Hogyan kell agresszióra tanitani a kutyámat?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy 7,5 honapos golden retriever keverékem. hogyan tudnam kicsit agresszivebre nevelni, szoval h ha idegen jön akkor ne ugy viselkedjen vele mint a csaladdal h jatszon vele meg stb. kicsit aljon oda ha ismeretlen al elotte h igenis ez az en teruletem és nemjösz be :D
2012. nov. 13. 21:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem azt akarom h agressziv legyen. hanem ha ilyen kis csettegők neki akarnak menni akkor ne féljen toluk mikor sokkal nagyobb
2012. nov. 14. 21:26
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Arra vigyázz, hogy most kiskorában ne érje támadás a kisebb kutyáktól (ha jól olvastam azt írtad hogy azok zavarnak főleg) , mert ez könnyen rögzülhet benne, hogy azok támadnak és erősebbek. Aztán hiába nő meg nagyra, meg eshet, hogy ez az emlék marad meg benne (nekem a komondorom csinálta ezt egy jagd terrierrel szemben.. szép látvány volt :D
2012. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
es mitcsinaljak h ez ne igy legyen? probalom amennyire tudom elzavarni oket
2012. nov. 15. 21:51
 14/16 sippara ***** válasza:
nem elzavarni kell őket, hanem szocializálni a kutyát aprólékokhoz is.
2012. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
es hogyan szocializaljam? Probaltam mar h ha oda jottek engedtem h szaglászák egymást, de akkor is volt rá példa h neki ugrottak
2012. nov. 23. 11:48
 16/16 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne ha kutyaoviba vinnéd, ahol szakemberek segítenének ebben.
2012. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!