Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy pomshire fajtájú...

Kaptam egy pomshire fajtájú kiskutyát.2,5 hónapos, és szobatisztaságra szeretném tanítani. Kintre lehet szoktatni ilyen időben, vagy megfázna?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az milyen fajta kiskutya?


Egyébként fajtától függetlenül, igen lehet, viszont még amig ilyen kicsi , sűrűbben ki kell vinni. Célszerű evés, és alvás után. akkor a kiskutyák mindig pisilnek:)

2012. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eldő: lehet mondjuk pomerániai meg yorki keverék, mert ma már divat az ilyeneket fajtának nevezni?
2012. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi! de akkor biztos nem fog megfázni? nagyon pici még, és alig van szőre. igen yorkie keverék féle
2012. nov. 4. 21:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan keverék, amire gondolok, akkor jó kis szőrös, semmi baja nem lesz, meg hát úgyse lehetsz lent vele sokat, amíg nincs meg minden oltása, főleg mostanában nem árt vigyázni, hogy terjed a parvo. Ne is engedd szaglászni, meg ne vidd kutyák közé, a kutyakakát meg végképp messzire kerüld el, csak nézz ki egy fűfoltot, ahova nem jár más kutya, és oda hordd le olyan kétóránkémt. Ha azt látod, hogy fázik, adhatsz rá kabátkát, de szerintem 5-10 percet simán kibír, még azért nem mínuszok vannak :)
2012. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk, remélem akkor itt nem veszélyes
2012. nov. 4. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha nem jár be más kutya, akkor tényleg nem, bár én felügyelet nélkül így sem engedném ki három oltásig, biztos ami biztos, csak úgy, hogy ha látnám, hogy mit talál összenyalni, és meg tudom állítani, ha nem tetszik.
2012. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen fajta nem is létezik :D Miknek a keveréke?
2012. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam szóval nem tudom.. de ez van a könyvébe írva. tiszta yorkie egyébként csak kicsit mgésem :)
2012. nov. 5. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kutyát nem tarthatsz kint, télen halálra fagy.
2012. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem akarom kint tartani, csak a dolgát elvégezni kint
2012. nov. 5. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!