Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5,5 éves kan kutya ivartalanít...

5,5 éves kan kutya ivartalanítása?

Figyelt kérdés

Tegnap műtötték a kutyámat és érdeklődnék mik a tapasztalatok a felgyógyulással?


Műtét után 1,5 órával ébredezett, lassan felült. Felállni csak reggelre sikerült, egész éjjel "sírt".


Hogy viselik ezt az ilyen korú kutyák? Lehet e probléma a herezacskóban felgyülemlett valamitől? Az állatorvos azt mondta, előfordulhat hogy megduzzad neki, de fel fog szívódni magától.


Írnátok saját tapasztalatokat?


2012. nov. 16. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát minél fiatalabb a kutya/ember annál hamarabb kihever egy műtétet, és egyéni eltérések is lehetnek. Nekem egyik macskám fel sem vette, másiknak minden baja volt. Ha nem vérzik a kutya, eszik rendesen, nem piszkálja a sebet, akkor nincs gond. Lehet h óvatosabb lesz pár napig, de szerintem max 3-4 nap és nem is fog rá emlékezni. Ha nagy fájdalmai vannak, akkor vidd vissza.
2012. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én vizslámat(szuka) 6 évesen ivartalanították. Jobban viselte az elkövetkezendő napokat, mit az 1 éves keverékem. (egyszerre lettek ivartalanítva. A kutyáknak se egyforma a fájdalomküszöbük.Ne aggódj túléli, ahogy más kutyák is. Ha látja, hogy aggódsz, érzi rajtad, sokkal rosszabb lesz neki.
2012. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!