Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kaukázusi...

Wwe aj kérdése:

Szerintetek a kaukázusi kutyámat (6 h) szabad-e nagyon keményen fogni?

Figyelt kérdés
Én keményen nevelem, de nembirok a csábittásnak és néha megbabusgatom és sokat játszom vele. Nekem szótfogad másnak nemigazán. Ugyvettem észre hogy mostanában védelmezni probál a maga kölyök eszével. Ja és egy tanyán lakunk attol ne féljetek, hogy nincs hol sétálnia.
2012. nov. 16. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

a keményen fogás nem azt jelenti, hogy terrorba kell tartani a kutyát..... neked is plüsskutya kéne nem igazi...

Egy kutyának szüksége van babusgatásra és szeretgetésre a következetes nevelés mellett.

TERRORRA NINCS!

2012. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek a kutyafajtának kell a szigor. Nem szoba kutya! Amugy ha elolvastad volna rendesen akkor tudhatnád hogy játszom vele és imádom! De nemhiszem hogy neki kellene irányitani, föleg hogy vannak gyerekeim.
2012. nov. 16. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden kutyának kell bizonyos fokú szigor. Mit értesz pl te a "keményen fogás" alatt?
2012. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Keménység?-nem. Következetesség!-igen. Falkavezérség elfogadtatás!-igen. Jutalmazás?-igen. Közös öröm?-igen!!!
2012. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy következetesen kell nevelni, nem szabad ráhagyni semmit. de ha nincs gond vele, akkor lehet szeretgetni, kényeztetni néha. amelyik olyan az kifejezetten szeret játszani, labdázni. arra vigyázz hogy a távollétedben meg ha veled is van, akkor se támadjon szó nélkül senkire. Nem egyszer jártam olyan tanyákon, ahol a szabadon levő őrző kutyák messziről meglátva őrjöngve rohantak. sikerült visszazavarni őket, de nem sokon múlott hogy meg ne támadjanak.
2012. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!