Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Illatosra bevihetem a...

Az Illatosra bevihetem a saját kutyámat?

Figyelt kérdés
Összeismertetés céljából.
2012. nov. 15. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan mondom, nem értem, miért olyan baromi nehéz az ilyen kérdésekkel egyenesen az illetékeseket megkeresni, ők tudják a legbiztosabb és legkiterjedtebb választ adni...
2012. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
lehet, hogy bevihetnéd, de ne tedd. Nem biztos az, hogy nem szedtek össze valami jó kis kennelköhögést, vagy egyebet.
2012. nov. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Itt a helyi Alapítványnál nem engednek be idegen kutyákat, mivel felhergelk egymást. Az meg ugye nem hiányzik, az úgy is pattanásik feszült igedrendszerü kutyáknak.
2012. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem be lehet vinni. És azt a kutyát akit össze akarsz ismertetni a sajátoddal majd kihozzátok hozzá. Van egy "előtér" gondolom ott kell majd várakozni a kutyáddal addig. De tényleg hívd fel őket az a legbiztosabb.
2012. nov. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem. Még arra sincs ott lehetőség, hogy kivegyék a kutyát és te ismerkedj vele.

Volt olyan, hogy valaki a várakozási idő alatt bejárt volna a kutyához sétáltatni. Hát nem lehetett.

2012. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az utolsót nem kéne lepontozni.

Én onnan hoztam ki egy kutyát, én is csak a rácson keresztül "ismerkedhettem" vele.

Mielőtt kijöttünk a telepről, megkérdeztem az éppen szolgálatban lévő állatorvostól, hogy későbbiekben az ivartalanításban tudnak-e segíteni. (Gondoltam, hogy mivel a bekerülő kutyákat kezelik, és némelyiket ivartalanítják, talán még olcsóbb is, mint néhány lódoki...szóval pozitív válaszban reménykedtem.) Ehelyett majdnem kiröhögött a pasi, hogy kutyával együtt csak akkor mehetek, ha leadni akarom.

2012. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi években nem kis változásokon ment keresztül az a telep, ezért mondom, hogy őket kéne megkérdezni, nem a régi tapasztalatok alapján ítélkezni.
2012. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Most jutott eszembe nekem is, hogy aki körbevezetett hölgy, azt mondta, hogy nagy átépítések fognak nemsokára kezdődni, és kicsit kulturáltabb és állatbarátabb lesz a hely.
2012. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A változás kinézetben lesz. Az Illatos egy gyepmesteri telep, nem menhely. Teljesen mások a feltételek.
2012. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak a külső számít. Most olyan személyzet dolgozik ott, hogy bármelyik menhely megirigyelhetné.

Ha érdekel bárkit a téma: [link]

2012. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!