Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mást is rendőrséggel fenyegetn...

Mást is rendőrséggel fenyegetnek, ha megbünteti a kutyáját?

Figyelt kérdés
Ma meglepődve láttam, hogy a kutyám sz.rt falt, már hónapok óta nem csinált ilyet. Rendesen felment bennem a pumpa, meg is büntettem őt, nem tette zsebre, amit kapott. (Nem vertem őt el, meg sem ütöttem). Erre egy nő elkezdte mondanki nekem, hogy kihívja a rendőrséget, ha nem hagyom azonnal a szegény kutyát. A poén hogy az ő 'jólnevelt' kutyája őrjöngött a póráz végén. Máshol is dívik az ilyesmi?
2012. nov. 17. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem ütötted meg a kutyádat akkor a néni jogtalanul magyarázott és először szépen elmagyaráztam volna neki h foglalkozzon az ő kutyájával és ha nem értette volna meg akkor elküldtem volna a pi@ába :D
2012. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szóltam semmit, úgy tettem mint ha meg sem hallottam volna. De annyira idegesítő, hogy belepofáznak az ember dolgába:S
2012. nov. 17. 13:45
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Lehet verés nélkül is kutyát nevelni. Keress szakirodalmat róla. A verés csak a végső eszköz legyen.


Elsősorban a falkavezér elvet kell követni és mindig legyél vele következetes. Mindig pontosan tudja hogy mit vársz tőle el. Ehhez persze többet kell a kutyával foglalkozni mint hogyha vered

2012. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Engem fel is jelentettek, pont egy ilyen eset miatt :)

Igaz az én kutyám kapott is rendesen. Bár valószínű csak durván nézhetett ki, mivel nekem kistestű cuki kis szőrmók kutyuskám van és hát azt hogy lehet bántani.

(Egyébként csak leordítottam rendesen, kapott kettőt a seggére, megrángattam a grabancát, le nyomtam a földre, utána pedig fél óráig egy helyben kellett maradnia. A kutya többet nem evett szart... )

2012. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as figyelj már oda! Érthetően leírta, hogy nem ütötte meg.


On: Hát, igen, velünk is előfordult már. Nagynéném Németországban lakik, most vettek boxer küölxköt, és elég jól haladnak a tanulással, bár néha még húz a pórázon. Egyszer, mikor épp jó erősen rángatta a pórázt, jött szembe nagynénimmel az egyik szomszédja, és hát teljesen felháborodott, hogy miért kínozza szegény kutyát! Hát nyakörvben nem lehet kutyát sétáltatni, mert eltörik a nyaka! És másnap becsöngetett nagynénémhez, hozott neki egy hámot, hogy abban sétáltassa a kutyát :)

2012. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem írtad, hogy lehet verés nélkül kutyát nevelni? Az első egy-két hónaptól eltekintve, amikor idekerült az első kutyám, és fikarcnyit sem tudtam a kutyákról sosem vertem a kutyáimat, úgyhogy nem értem a válaszod.

Nagyon ritkán szoktam a kutyáimat büntetni, de akkor igen rendesen.

Örülök, hogy nem csak engem találnak be ezek az idióták:D

2012. nov. 17. 14:02
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
nálunk is ez ment, egész addig, amíg el nem magyaráztam a kedves nézelődőknek. Nyafogtak, hogy egy vesszővel (nem bot, nem olyasmi,ami fájdalnat okoz) korlátoztam a kutyát, hogy a lábam mellett menjen és ne húzzon. Először még úgy tettem, mintha neg se hallottam volna, sokadszorra aztán megelégeltem, és mondtam h ha ez nem tetszik,szivesen lehúzom a gatyám és megnézhetik a seggem. XD azóta nem szóltak hozzám XD
2012. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer a töltésről zavartam le a kutyámat úgy, hogy csak néztek nagyot az arra sétálók és hallottam is, hogy "bántja a kutyáját, szegény kutya"... De nem érdekelt. Vannak helyzetek, amikor nem lehet ráhagyni akkor se, ha mások ezt durvának találják. (Megelőzendő az okoskodást jelzem, hogy NEM ütöttem meg.)
2012. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk is elzavarás volt, egyszerűen nem engedtem magamhoz, ha jött, akkor egy cigisdobozzal a fenekére 'ütöttem', már ha ezt ütésnek lehet nevezni:D
2012. nov. 17. 15:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp most szakítottuk félbe a sétát, mert őkelme dögöt evett a parkban. Volt grabancrázás meg üvöltés itt is,mert ez nálunk egy visszatérő probléma volt mindig is. Látni kellett volna az emberek fejét... De nehogy már olyanok dumáljanak, akik Fifit még életében nem engedték el a flexiről, mert nem jön vissza ...
2012. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!