Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 kutyám (Sibériai Husky)?

Guvat Ádám kérdése:

Van 1 kutyám (Sibériai Husky)?

Figyelt kérdés
szorry ha rosszul írtam a nevét, most ismerkedek a fajjal, szóval az a problémám h 2napja van nállam kb 1éves, és kedvetlen nincs kedve játszani, nem is nagyon eszik pedig csirka maradékot adok neki, húzni sem húz mikor biciklivel megyünk, nem tom mi baja?

2012. nov. 17. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

remélem csak viccelsz...

nem hinném hogy már az első héten ilyennel kéne terhelned, különben ez szánhúzó kutya.. nem pedig biciklihúzó...:/

nyilván még nem szokta meg a helyét ezalatt a 2 nap alatt.. nem tom honnan szerváltad, lehet hiányzik neki az előző gazdája...

ha menhelyről van akkor meg nyilván vmiért oda került, lehet hogy egy eszetlen kínozta szegény, és azért vagy meghalt az előző tulajdonos...

vidd el sétáltatni, minden nap, foglalkozz vele sokat, de ne akard h 2 nap után húzzon..

amúgy szerintem 1 kutya nem fog elhúzni téged sehova, általában falkában(vagy nemtom a szakkifejezéseket) szokták beállítani szánhúzásra...

2012. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fannybaba8 ***** válasza:
Ez valami vicc? 2 napja van nálas és ilyeneket vársz el tőle? Ez normális ha kedvetlen hisz új a környezete
2012. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem faj, hanem fajta és helyesen: Szibériai Husky.

Hogy került hozzád, mi van az előző gazdájával? Ha több infót adsz meg talán könnyebb a kérdésedre válaszolni.

2012. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az 1ik bevásárló központi parkolóban találta haverom nála volt 1 hetet,de neki nem kellett ,csak azért hozta el mert meg sajnálta ,én meg régóta szerettem volnah ilyen kutyát,hát igy került hozzám

Első nap mán vittem sétálni ,mer haverom azt mondta h elsőnek sétáltatni kéne h hallgasson rám,,szóval vittem mán sétálni:D ,de ha nem húz persze nem erőltetem akkor lassítunk és kocog:D

2012. nov. 17. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:

A helyedben kiraknék sok "Talált Husky" falragaszt ott ahol találtad, mondjuk a bejárathoz azt sokan látják. Az is lehet várta a gazdáját csak mondjuk leszedte magát a pórázról.

Nyakörv volt rajta? Megnézetted állatorvossal Chip van-e benne? Ha nem akkor kérlek vidd el, szerintem a gazdája nagyon hálás lesz.

2012. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj el vele állatorvoshoz, keresd meg az előző gazdáját, vagy a fajtamentők segítségével keress neki egy olyan gazdát, aki egyáltalán a fajhoz is ért.

(faj: a faj a kutya, a fajta a szibériai husky.) De ha annyira szereted a fajtát, a fajt, akkor nem raknál ki ilyen kérdést gyakorikérdések.hu-ra. Ez csak arra ad bizonyítékot, hogy nem való neked a kutya.

2012. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért nem való nekem,épp ezaz h én a legjobbat akarom neki ,ezért tettem fel a kérdéseket h tudjam mit miért csinál,én imádom!!!
2012. nov. 18. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs gazdája a kutyának, akkor szerintem nyugodtan megtarthatod. DE: Biztos vagy benne hogy nem keresik? A huskyk nagy szökőbajnokok, interneten is rengeteg huskys hirdetés van, miszerint elszökött és keresik... Mindenképp próbáld megkeresni az eredeti gazdáját! Ha van chipje akkor belehet azonosítani. Ha a gazdája nem jelentkezik érte mostanában, akkor se add fel a keresést, addig a kutya maradjon nálad. Ha utána sem jelentkezik érte senki, akkor pedig vigyázz rá. Először a kutya bizalmába kell férkőznöd, ne várj tőle túl sokat így elsőre. Az is lehet hogy van rendes gazdája és menni akar tőled, ezért ilyen kedvetlen.
2012. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oks köci hónap 10.e untán elviszem,de szerintem szeret ,mert mindig jön utánam az udvarban ,csak mikor megsimogatom akkor kicsit elhúzza a fejét a füleit meg lehúzza,lehet h fél töllem ,de szerintem attól szeret:)
2012. nov. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!