Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnálom az idős kutyám, mit...

Guc24 kérdése:

Sajnálom az idős kutyám, mit tehetek érte?

Figyelt kérdés

Az én Luckym kb 12 éves. neki is csipő problémái vannak(szerintem).Keverék kutyus közepes testalkatu kb 20 kg husky+fekete németjuhász keverék. Fél éve elmentünk több km es sétára és lerogyott(többször is a séta alatt-leüllt), nagyon megijedtem, hogy eljött ez az időszak is.

Sokan írtátok hogy fájt neki és nem tudtátok tovább nézni.Ez honnan vehető észre??Ő nem muatja jelét, hogy fájan.nem ad hangokat, nincs elhízva.

Másik probléma amiről tudok a vizelet visszatartási probléma.kinti kutya de ha fekszik és feláll látomm alatta a kis tócsát.nem olyan sokat pisil.Ez normális?

Ha hájog van a szemén honnan veszem észre?

Aki tud kérem válszoljon.



2012. nov. 16. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A fájdalmat ltod és hallod is, hiszen nagyon nehezen mozognak vagy bizonyos mozdulatokat teljesen kerülnek és/vagy nyüszítenek.


Az inkontinencia nem normális, de ilyen idős kutyánál nem hiszem h probléma lehetne.


A hájogot lehet látni, de az a legjobb módszer, ha állatorvos megnézi a szemét.

2012. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod, az olyan végzettségű embert, akit arra tanítottak, hogy hogyan kell egy kutyát megvizsgálni/kezelni/gyógyítani, úgy hívják, hogy: állatorvos! Ha ennyire aggódsz érte és nem mellesleg ilyen problémái vannak, akkor nem ártana elvinni egy orvoshoz!
2012. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegény kutyus, kb. 120 éves, nem sok lehet neki hátra. De amíg itt van, addig ne szenvedjen, vidd le orvoshoz, vizsgálja ki.
2012. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!