Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta lenne nekem a...

Melyik fajta lenne nekem a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok,tavasszal kapok egy kutyát.

Van már kutyánk,így szeretném ha jól szocializálható kutya lenne,a mostanival semmi baj nincs,jól kijön más kutyákkal,jól nevelt kutya.

Szeretném ha nagy kutya lenne 35 kg felettire gondoltam..

Szeretném ha sportos kutya lenne,tudnák vele sokat kirándulni/sportolni hétvégén.Lenne rá elég időm,családi kutya lenne,szeretném még ha játékos kutya lenne.

Nem fázna télen és nem lenne sok gond a szőrével...

Házat őrizné.Ne legyen nagyon önfejű,azért ne legyen olyan nehezen kezelhető mint keleti pásztorkutyák..

német juhászon kívül mondjatok légyszíves..

Én tibeti masztiffra gondoltam.... megfelelne nekem?

mondjatok már ennek megfelelő fajtákat,köszönöm,jár a zöld kéz...


2012. nov. 17. 15:40
1 2
 11/14 Fannybaba8 ***** válasza:
Bullmasztif vagy bordeauxi dog vagy a Tibbeti Masztiff.A Német dogot nem ajánlom mert az a betőrőt max arcon nyalja.:)
2012. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is a komondort ajánlom. Ha kezdettől fogva kutya módjára tartják, nincsen vele semmi gond, nem fog komázni senkivel. Tudni fogja a rangsort.
2012. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát

mintha megéreznétek melyik kutyák tetszenek basszus

legjobban óriás snaci és német juhász

de bullmasztiff,bernáthegyi,tibeti masztiff és komondor is nagyon tetszenek...

2012. nov. 17. 20:46
 14/14 anonim ***** válasza:

vedd fel a kapcsolatot a fajtamentésekkel. Velük eltudsz beszélgetni a fajtáról, vagy éppen az adott kutyáról. Eltudod mondani mik az igényeid és milyen körülményeket tudsz biztosítani és ők elmondják mit ajánlanak vagy mit nem.

schnauzer: www.schnauzermentes.hu schnauzermentok@gmail.com

németjuhász: [link] njmentes@gmail.com

2012. nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!