Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem kakil a kutyám de miért?

Nem kakil a kutyám de miért?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt került hozzám a menhelyről, tegnap is meg ma is 1x 1x pisilt csak. Kakilni egyáltalán nem kakit. Mitől lehet? Mit csináljak vele? Nagyon aggódok érte! Várjam meg a holnapot? Vagy valakinek van valami tippje?
2012. nov. 17. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám a menhelyet, hogy ilyen téren eddig is voltak-e gondok a kutyussal. Ha viszont hétvégén nem elérhetőek, akkor keress valamit a neten, biztosan vannak anyagok a témában, hogy mit lehet otthon csinálni, illetve hogy hány "sikertelen" nap után kell állatorvoshoz vinni.
2012. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívj fel telefonon egy állat orvost, és kérj tőle tanácsot.
2012. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor az a baj h szerintem már nem tudok állatorvost hívni mert késő van.:S Vagy igen?
2012. nov. 17. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem érzi magát rosszul a kutya láthatóan, nem kell kapkodni.Nekem pl 4 hónapos koráig egy kutyám betonon élt. Hiába vittem fűre hosszan, nem volt képes üríteni. Aztán egy beton részen eleresztette magát.

Hol van a kutyád? Kint? Lakásban?

2012. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lakásban, ma is 6x levittem sétálni, minimum 15 perc volt egy...fárasztottam is de semmi. Vittem kis fűbe, nagy fűbe... Lehet hogy azért mert még új neki a környezet?
2012. nov. 17. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Menny ki egy hosszabb sétára 1-órásra ,ülj le vele egy padra várj sokáig míg el nem végzi,addig vissza se menj.


De lehet hogy szorulása van, ha erőlködik a kutya és nem jön ki a kaki vagy a pisi.

2012. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott ma a gondulni, 2x is!:) valószínűleg az új környezet volt az oka!:) mégegyszer köszönöm!
2012. nov. 18. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, ez jó hír:))
2012. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!