Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla vagy labrador...

Magyar vizsla vagy labrador jobb vadászkutya?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a labi visszahozza a lelőtt állatot,a vizsla nyomra is vezet a vad után ,én úgy tudom. Szóval nem egészen azonos a munkakörük. Az lehet a mérvadó,hogy te mire szeretnéd hazsnálni. Viszont mindenképp tenyésztőtől vegyél kutyát,tele van az ország ideggyenge,lövésfélő vizslákkal meg labikkal,sajnos népszerűek és sokan szaporítják őket. Aztán ha kifogsz egy ilyet nem mész vele semmire.
2012. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
A vizsla pointer, a labrador pedig retriever. Két különböző kutya, két különböző feladatra.
2012. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a labrador vízi vadász (vagyis arra tenyésztették ki) én inkább vizslát vennék vadászatra! Mondjuk sok ismerősöm van labradorral akiknek megvan a vadász vizsgájuk!
2012. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alapvetően azt tartják a vizsláról, hogy ha minden más vadászkutya eltűnne, ő mindet tudná helyettesíteni.
2012. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!