Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky hobbira és sportra?...

Husky hobbira és sportra? Kennelek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, viszont a korom ellenére magyon sok zapasztalatot gyűjtöttem kutyák terén apám régen sokat foglalkozott kutyákkal, németjuhászokkal, rendőrségi kutyákkal, én pedig ebben nőttem fel, ezenkívül egx faluban van több kutyám, akiket most anyám gondoz, viszont most szeretnék egy huskyt. Itt ahol lakom valószínüleg egxedüli kutya lenne viszont minden nap, mimden időmet rá tudnám szánni. Kiállítási téren nimcs túl sok tapasztalarom viszomt sportolni szetenék veele. Mi a véleményetek? Érdemes tartanom? És melyik kennelt ajánljátok?

Előre kpszönöm!:)


2012. nov. 18. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
írd be a keresőbe hogy husky kennel itt már párszor megkérdezték.
2012. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És akiket anya gondoz?
2012. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amyunál van egy 4 éves tqcsim, kiskora óta az egyém, egy 3 éves golden, másfél éve hoztam menhelyről és kicsit több mint fél éve fogadtam be egy skótjuhászt. Ők nagyon jól megvannak ott. Hozzászoktak ahhoz a környezethez és megszerették egymást. Mem szeretném őket sem kiszakítani onnam sem pedig szétválasztani. Az iskola mitt ideköltöztem,apzhoz, üagántanuló vagyok így sok időm maradna a kutyusra. Természetesem szoktam haza is járni, megnézni anyut meg az ottani kutyusokat. Van ott egy 4 éves tscsi, kuskora óta az enyém. Egy 3 éves golden, másfél éve hoztam ki menhelyről és egy skót juhász, kicdit több mibt fél éve fogadtam be. Ő most másfél éves.

Eléggé rossz így a helyzetem, a suli miatt jöttem apuhoz, magántanuló cagyok így metnék vállalni egy huskyt.

2012. nov. 18. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Apa mit mond?
2012. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő is nagyon sueretne egyet. Ő is imádja a huskykat. Szóval rajta nem múlik..:)
2012. nov. 19. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy újabb kutya nagy felelősség. Szerintem inkább azokkal törődj akik már benne vannak az életedben. De egyébként erős jellem, határozottság, vezéregyéniség szükséges hozzájuk. Nekem két malamutom van, és nem csak fizikailag hanem szellemileg is sokat kell foglalkozni velük. Fontos hogy elérd hogy falkavezérnek tekintsen különben elveszted a tekintélyed nála.
2012. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!