Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez tényleg tenyésztő?

Szerintetek ez tényleg tenyésztő?

Figyelt kérdés

ha igen, akkor miért hirdeti magát?

itt mindenki azt mondja, hogy a tenyésztők nem hirdtik magukat:S

Szeretnék egy amerikai bulldogot, de nekem olyan furák azok a képek:S


2012. nov. 19. 16:07
 1/10 A kérdező kommentje:

itt a link:


[link]

2012. nov. 19. 16:07
 2/10 schocko ***** válasza:
7%

Tényleg tenyésztő. Miért ne hirdetné magát??????

Kutyát akarsz nevelni vagy a papírját nézegetni?

2012. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztő azt hirdette meg, h kutyák előjegyezhetők.


Megnéztem a honlapot, nekem nagyon szimpatikus két dolog is:

1: odafigyelt az angolra, nem google fordítózik

2: megpróbálja visszahozni a bulldogok jóhírét. Mert ahogy ott is írva van:

"Sok ember ma a bulldog szó hallatán a kicsi, szuszogó-szörcsögő (légzési nehézséggel küzködő) betegségekkel terhelt gnómra gondol elsősorban."

2012. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Óangolt nem hiszem, hogy szaporítanának, és tényleg nagyon jó kutyák.
2012. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont szerintem az óangol még nem elismert FCI fajta, nem vagyok benne biztos, hogy lehet törzskönyvezni. Mindenesetre én egyszer a sport bulldog témának utánajártam és nekem nagyon szimpatikusak én vennék tőlük kutyát.
2012. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, hogy a tenyésztők nem hirdetik magukat. Ők is szokták, persze vannak olyan kennelek/fajták ahol erre nincs szükség, de sokan akik nem egy ritka fajtát tenyésztenek vagy nem olyanok, hogy már 3évre előre le vannak foglalva a kölykök, azok felismerték, hogy az átlagember az ilyen aprós oldalakon keres általában először. Ez meg végülis egy ingyenes hirdetési felület, miért ne használná ki aki úgy érzi, hogy szüksége lehet rá?
2012. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
törzskönyveztetni lehet külföldön.
2012. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem így, mert itt nagyon sok helyen olvasom, hogy rendes tenyésztő nem hirdeti magát, hanem őt keresik.

akkor az itt írogatók ne írjanak le minden hülyeséget, mert az olyanok mint én, akik nincsenek ennyire benne elhiszik...

2012. nov. 19. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne hirdethetné magát? Rendes tenyésztő a született kölykeit nem hirdeti, mert rendes tenyésztő csak akkor hoz le almot, ha meg van a kellő számú előjegyzés.
2012. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze előjegyzés. én is beleestem ebbe anno. kaptam is egy olyan kutyát amivel szivok folyamatosan. Én már megégettem magam ezekkel a világhires kennelekkel. Kezdő, lelkiismeretes tenyésztő a legjobb választás, ha valaki kutyát szeretne venni. és persze hirdeti magát, teljesen normális. ha ugy van ahogy az egyik válaszoló irta, hogy nem FCI fajta, akkor gyakorlatilag itthon csak MKSZ kiállitáson vezethető fel, ahol azért nincs olyan nagy érdeklődés.
2012. nov. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!