Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutya...

Mi a véleményetek a kutya fogkrém+fogkeféről?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mi a véleményetek a kutya fogkrém + fogkeféről? Beválik-e? Milyen sűrűn kell alkalmazni?..stb

2012. nov. 19. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

idős kutyáknál akik már nem ehetnek csontot hasznosnak tartom.

Viszont más esetben hülyeség,kapjon a kutya alkalmanként rágócsontot,főtt csontot és akkor nem lesz fogköve,valamint évente legalább ellenőriztesse a gazdi a kutya fogait,bár mi dokink mindig megnézi.

2012. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy nagy kalap szar ezt a marketing csak azért találta ki,hogy még többet tudjon belőlünk kicsikarni. ne vegyél pénz kidobás
2012. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Hülyeségnek tartom. A valamirevaló kutya megeszi a csontot én azzal is maximálisan tisztítja a fogát. Pénzt ki nem adnék érte. Rengeteg kutya felnőtt már nálam, betegségek nélkül éltek 12-13 évet. Öreg korukban élete utolsó napjáig ették a csontot meg mindent. Nem volt gond a fogukkal, meg semmivel. Állatorvoshoz évente jártunk csak az oltás erejéig.
2012. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy 13 éves kutya fogsora, akit 3éve etetnek a gazdái egyénre szabott étrenddel: hússal illetve húsos csonttal és belsőségekkel. Láthatóan elbír vele, nincs olyan, hogy idős és ezért ilyet nem kaphat és nincs szüksége sem fogmosásra sem bolti "kutyafogkefének" nevezett rágókákra és drága orvosi fogkőeltávolításra sem:

[link]

Inkább adj az ilyen vackok helyett heti rendszerességgel olyan kaját ami pucolja a fogait. Nincs vele macera, nem drága és a kutya is jobban fogja értékelni, mintha elkezdenéd a fogát sikálni.

2012. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

na és most jövök én : nekem van egy 11 éves westie-m, pont két napja lett annyi, olyan a foga, mint a linkelt képen, az összes foga megvan, semmi fogkő, bármilyen tápot megeszik, rágókát, csontot stb... és van egy 10 éves yorky-m, ugyanazt a kaját kapták mindig ,viszont neki fogkőre hajlamos a foga, vagy nem tudom ez fajta függő lenne e, de neki 6 éves kora körül elkezdett rettentően fogkövesedni a foga, vettem ezerrel a protkó helyett ajánlott rágókákat, de s.zart sem ért , mert már van foga ami kihullot :O ha nem sikálnám hetente kétszer , háromszor a fogát, mára már nem lenne foga :O

Nekem szemmel láthatóan oldja a fogkövet, vagyis lazítja éa leesik majd a fogáról, szóval szerintem nem hülyeség , nekem nem !

2012. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szintén yorkim van es 8 eves. Mult heten volt fogkoleszedesen, mert nagyon durva volt mar neki.. Hiaba kapott minden fele kajat,ragokat stb.. Ki is hullott 3 foga. A doki javasolta, hogy szukseges hasznalni fogkremet es fogkefet. Eddig en is hulyesegnek tartottam. De ezek utan inkabb hasznalom.
2016. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!