Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne pisilje...

Mit tegyek hogy ne pisilje össze magát örömében/izgalmában?

Figyelt kérdés

6 hónapos westie gazdája vagyok, az agyamra megy, hogy bárki jön hozzánk, vagy ha csak kicsit közelít hozzá, élénk farokcsóválás kíséretében behuggyol.Mindig.

Hogy lehet ezt kinevelni belőle?adjatok tanácsot, mert tényleg idegesítő :-(


2009. aug. 16. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a beage kiskutyámmal volt ilyen.Elmentünk sétálni valaki megsimogatta akkor bepisilt.Elöszőr azt hittem valami baja van,elmentünk,inkább dokihoz,hogy nincs-e valami ilyen betegsége?Azt mondta makk egézséges,hát nem tudtam mit csinálni vele,mikor jött valaki minid gmondtam,hogy óvatosan meg mikor mentünk sétálni akkor vagy nemengedtem megsimogatni vagy mondtam mi a helyzet.Aztán csökkent a szám,egyre többet volt emberekkel,egyre inkább hozzájuk szokott az idegenekhez akik sokan vannak.Mára 1 éves és akárki jön semmi,nem is nagyon érdekli,Szval szerintem a tiéd is kinövi :)
2009. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam erről egy kutyás filmet a Spektrumon. Azért csinálja ezt mert az emberek is túlreagálják, gügyögnek, beszélnek hozzá, simogatják meg a szokásos. Nem kell figyelembe venni, se megsimogatni. Ha már lenyugodott, utána lehet. Nem fog egyből menni, de idővel leszokik róla.
2009. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ugyan ez volt az en kutyusommal is. Amikor haza ertem oromeben mindig bepisilt. Az allatorvosom azt mondta, hogy amikor belepek a lakasba egyszeruen ne vegyek tudomast rola, hogy ott van. Ne szaladjak hozza rogton, simogassam, stb. (mert bizony ezt csinaltam). Ami persze elleinte nem volt konnyu, de vegul is megerte, mert ha most meg lat mar nem pisil be.
2009. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, próbálkozom!
2009. aug. 18. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!