Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves kan yorkym van....

Egy éves kan yorkym van. Sokat foglakoztam vele, okos. Mostanra mégse szeretm ugy mint az elején, talán mert nagyon rossz. Olyan érzésem hogy nem szeretem ezt a kiskutyát. örömében bepisil, jelölget, olykor a lakásban, az agyamra megy! Miert?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakásban jelölget akkor az csak is azért van mert falkavezérnek tartja magát. Dominancia... Nincs tisztában vele, hogy ki a főnök. Mostanra vált ivaréretté azért jelölget. Szerintem valamit elrontottál a nevelésénél. Lehet okos tud alap engedelmességi feladatokat, de nem hiszem hogy Téged tartana falkavezérnek ha jelölget a lakásodban.
2010. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem,hány éves vagy?

Már csak azért,mert nagyon gyerekes a hozzáállásod:már nem szereted a "rossz"viselkedése miatt,elfelejtve azt az apróságot,hogy te rontottad el.

2010. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a másodiknak, minden kutya olyan lesz, amilyennek nevelik. Sokan vannak oda a Yorkie-ért, mert édes kicsi törpe, de azt elfelejtik, hogy azért ő is kutya, sőt, terrier, aki egykor többek között patkányfogásra is használtak. Ahhoz meg azért lássuk be, kellett egy fellépés. A jelölgetésre most még talán megoldás lehet, ha ivartalanítod, de minél hamarabb, mert ha sokat vársz rögzül a rossz szokás.
2010. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

*****

Ezzel a könyvvel helyrehozhatod a problémát!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, úgy érzed, mindent megadtál neki, próbáltad a lehető legjobban nevelni, és ő ezzel hálálja meg. De ez nem az ő hibája, hanem a tiéd, még akkor is, ha úgy érzed, mindent megtettél. Még van lehetőséged helyrehozni a hibádat: [link]
2010. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.nem egészében tudtam leirni mi hogy van,de az biztos hogy kicsit el van rontva,mivel a párom családja ha náluk vagyunk,mindent megenged neki,azt is amit mi nem,meg az asztalra is felmehet.igy nehez megnevelni.okos,rengeteget foglalkoztam vele,miota elhoztuk,nekem fogad egyedül szot.a rosszasága pisibe,ugatásba értendö,j és nagyon szemtelen ami a kaját illeti.nehez ezt megtanitanom neki,ugy hogy más me4gengedi neki.most olvasok egy könyvet,amibe minden le van irva,és rávilágit a hibáira.probálok a legjobb anya lenni neki,szigoru is vagyok vele,nincs elkényeztetve se!ja és nem mellesleg nagyon kanos kisfiu,beleértve fiut lányt,macskát,mindent..:)
2010. febr. 28. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Te kutyud nem kanos. Mint írtad kutyával, macskával. Ez a kutyus, mint előttem többen leírták, domináns... Még most kezdj el vele foglalkozni. És beszéljétek meg a család többi tagjával, hogy ne engedjenek meg neki többet, mint amit Te, mert ez csak erősíti benne a felsőbbrendűséget.
2010. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!