Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyógyszert adjak a 7...

Milyen gyógyszert adjak a 7 éves ivartalanított sharpei szuka kutyusomnak, hogy éjjelente ne follyon a vizelete? Nincs felfázva és mindig is szobatiszta volt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Inkontinencia, az ivartalanitás egyik hátránya. orvossal konzultálj, esetleg gyógyszeres kezelhető.
2012. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Mióta pisil be? És honnan tudod, hogy nincs felfázva? És mikor viszed ki utoljára pisilni?

Szerintem az inkontinencia nem csak éjszaka jelentkezne...

2012. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fél éve. De nappal kinn van. Ott is hagy maga után pisifoltot - pl. lábtörlőn, térkövön és pisis a bundája is. :(
2012. nov. 20. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve ilyen és még nem vitted el állatorvoshoz?
2012. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Dehogynem! De ők (mivel már 4 dokinál voltam vele!!!) már fogták hüvelygyulladásra, vettek mintát a húgyhólyagjából, ultrahangozták, adtak mindenféle cseppet, tablettát és most jutottam el arra a pontra, hogy majd én felállítom a diagnózist!

Különben tegnap éjjel utánaolvasta mindenhol és 99%, hogy hormonhiánya van. Ma viszem fél 11-re de már én mondom majd meg mire kérek gyógyszer.

De köszönöm a hozzászólásokat Nektek, mert az inkontinencia indított el a jó úton.

2012. nov. 21. 08:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg inkontinencia. Ez az ivartalanított, és az idősebb kutyusoknál elég gyakran előfordul. Mi Incurin-t szedünk, azóta teljes egészében megoldódott a probléma. Először 3 naponta adtam neki, az utóbbi időben pedig heti 1 alkalommal kap. Ezt a gazdinak kell kikísérletezni mennyi az az adag, ami jó neki.
2012. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is Incurint adtunk rá, és bevált. De ezt a doki adja, muszáj lesz egy normális orvost találnod.
2012. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Incurin lett nekem is, napi 1gyel indítva.
2012. nov. 21. 22:14
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
első vagyok! megkérdezhetem miért lettem lepontozva??? csak azért mert le mertem irni, hogy az ivartalanitás következménye??? Azért mert az?????
2012. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Igen az ivartalanítás következménye.

Az én szukám kapott egy női hormon injekciót amitől áltüzelése lett, és egy jó ideig megszűnt a bevizelés.


Aztán újból bevizelt. Sajna így élte le az életét.

2012. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!