Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 napos kis kutya túlélheti?

Zeusz4 kérdése:

2 napos kis kutya túlélheti?

Figyelt kérdés
van egy 2napos kis kutya aki nagyon gyenge alig él,nagyon hideg (egy ismerősőmé) próbálta az anyánál segíteni szopni talán sikerült innia most a melegben van és élénkebb,TÚL ÉLHETI?????
2012. nov. 21. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg állatorvosnak is megmutatják, nem csak imádkoznak érte, akkor jobbak lesznek az esélyei.
2012. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
nem fogja túlélni, és nem is szabad erőltetni. valószinűleg az anyja kiszelektálta. Ha segiteni akartok rajta, akkor elaltatjátok, hogy ne szenvedjen.
2012. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen csak sajnálni tudom.Pont ezért tart itt az állat tartási kúltúra
2012. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azt ne mond, hogy idáig kint volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy túlélheti. De vigyétek állatorvoshoz. az én kis pulim is ilyen kiebrudalt kutyus volt, a gazdái agyon akarták csapni, mert az anyja nem szoptatta. Nem engedtem, hazavittem. Igaz, hogy nagynak is kicsike lett, de nagyon okos volt. Alig tanítottam, csak rengeteget voltam vele. A végén a kézjelekre is reagált, szerintem a gondolataimat is ismerte. 16 évig élt. Soha nem lesz olyan kutyám többet, még ma is sokszor megsiratom.
2012. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
infra lámpa alatt van? Ha nem akkor jó lenne... Tegyétek oda szopni óránként !
2012. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csivibaba ***** válasza:

Igen!

Oda kell tenni az anyuka cicijéhez!! Félóránként nyugodtan lehet próbálkozni! Ha rájön, hogy hogyan is kell szopizni, akkor menni fog neki. Viszont nem szabad hagyni, hogy az anyja kitegye! Inkább akkor vegyétek el tőle, és tegyétek nagyon meleg helyre! Lehet venni tápszert, azzal lehet etetni, de mindenképpen próbálkozni kell a szopizással!

Én labradornál csináltam ezt végig, és túlélte a kutya!:-)

Ha gondolod írj privát üzit, szívesen segítek még!

2012. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért biráljátok felül az anyakutya döntését. Nála senki sem tudja jobban, hogy az a kölyök életképe-e vagy sem!!!!!
2012. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!