Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyereknek Amstaff? Normális...

Gyereknek Amstaff? Normális az ilyen szülő?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömék vettek egy ilyen kutyát. De nem törzskönyves, és szerintem keverék, mert az anyja olyan roti nagyságú. Se chip, se oltás.

2012. nov. 23. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, pont most válaszoltam a pitbullos kérdésre is. Én már hülyét kapok az összes pitbullostól, meg amstaffostól...


Egyébként gyerek mellé, még nem is lenne gáz, ha normálisan nevelve van a kutya. De gyerekNEK semmilyen kutyát...

2012. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Így van, nevelés kérdése az egész, nekem is van egy itthon sosem bántott még egy gyereket sem. Nagy mozgásigényű energiabomba, meg kell tanítani neki, hogy nem szabad felugrálni, mert az a pár kg izom könnyen kibillenti az embert...pedig ő csak játszik.
2012. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nah most attól függ hányéves gyereknek...

Egyébként meg ha foglalkoznak vele akkor az amstaff is jól viselkedik.. Ha meg nem akkor meg a többi kutya is lehet veszélyforrás.

2012. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egy tacskó veszélyesebb mint egy amstaff


minden csak a nevelés kérdése, ők bűbájos szeretetre méltó bújós kutyák ! A gyerektől függ, hogy mennyi idős és mennyire foglalkozik vele. Minden állattal foglalkozni, gondozni, tanítani kell.

2012. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha felteszel kepet,akkor megmondhatjuk hogy kinezetre az-e
2012. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Lassan megtanulom nem felhúzni magam ezen "harci kutya" mánián, de azért az hogy nincs oltva az a legrosszabb.

Amúgy egy szülőben ilyen kutya hallatán nem ugranak be a szétmarcangolós történetek?

Jó tudom hiányzó nevelés meg média fókusz, de pl. egy goldi,labradort inkább eltudnék képzelni gyerek mellé mint pont az ellenkezőjét egy bull félét.

A ember és a többi kutyák érdekében viszont legalább az alap oltásokat kéne nagyon forszírozni náluk. + Veszettség ellenit.

2012. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nah Ceasert egy labi harapta meg adásközben úgyhogy erről beszélgethetünk :D
2012. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

10-12 éves gyermek- kortól a kutya már sokat segíthet a nevelésben ,főként a " hibásan -harci kutya névvel " illetett kutyák ( stafi-pitbull,stb) mert igenis remek kutyák! szemben a sok hibás ölebbel,ezek a fajták ,jó nevelés mellett soha nem bántják a gyereket!

persze,hibás az a szülő aki 10 évesnél fiatalabb gyermekének kutyát vesz!

2012. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nekem egy két éves Pit-Amstaff keveréken van! Ha a társadalom nyelvén akarjuk megnevezni akkor hivjuk a totális "harcikutyának". Ez a " szörnyeteg " farka csóvàlva türi amikor az 1éves kislány tépi fülét és egyből ugatva rohan hozzánk ha valamiért sír a gyerek! Kicsit olvass utána a fajta leirásnak! Családszerető kutyáról beszélünk, persze a megfelelő tartás és nevelés elengedhetettlen! Az oltAsok pedig annál inkább!

2012. nov. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wéber1989 válasza:
100%
Sok tudatlan! Nekem is 4 hónapos fiam mellett van egy 4 éves staff! Jobban őrzi meg figyeli a babát mint akármi! Utána néznél akkor kiderülne hogy DAJKAKUTYA! NEVELÉS KÉRDÉSE!!!!!!!!
2016. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!