Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beauceron lakásba?

Beauceron lakásba?

Figyelt kérdés
Napi 3 óra foglalkozás mellett. 1 óra intenzív mozgás és agyi lefárasztás, hétvégente több órás kirándulással.
2012. nov. 23. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
2012. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Simán :)
2012. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az első bocim lakásban nőtt fel. most már kettő van, elköltöztünk ugyan családi házba, de így is benti kutyák, mindketten.
2012. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Hát mindent meg lehet oldani, de én nem zárnám be a szobába. Attól hogy lemozgatod, akkor is jobban elnézegetne a kertben. Nekem ez a véleményem, hogy nagy mozgásigényű fajta kertbe jó. de te tudod, ha be mered vállalni nyugodtan ajánlom! Nem akarok senkivel sem kötekedni
2012. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Thx. Akkor bevállaom. :D
2012. nov. 23. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
praktikus, hogy itt van az udvar, és csak kicsapom őket reggeli egészségügyi séta gyanánt, de ezek a bocik már csak olyanok, hogy folyton a seggemben vannak :)) olyan, mintha két árnyékom lenne, az egyiküknek szó szerint folyton hozzáér a feje a térdhajlatomhoz, annyira szorosan követ. ha bemegyek a házba, akkor befelé sietnek, ha kimegyek, akkor kifelé tolakodnak (mármint egymás közt). ha kint vagyunk és móka vagy feladat van kilátásban, akkor rögtön pörgés van, és a stréberek nem győznek jelentkezni, hogy "én, én ééééén tudom jobban", most viszont én pötyögök a gépen, apjuk olvasgat, és a két kutya esztétikus ágyelőként fekszik kettőnk között.
2012. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha egy kutya nagy mozgásigényű, az nem azt jelenti, hogy a kertben is pörög egész nap. A kutya ott érzi jól magát ahol a gazdája van. ha hosszútávon működik nálad ez a dolog, nyugodtan bevállalhatod. Ráadásul a Boci egy nagyon értelemes, imádnivaló jó kutya!!!!!!
2012. nov. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!