Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú szőre miatt liheg?

Hosszú szőre miatt liheg?

Figyelt kérdés
6 éves, hosszú szőrű német juhász kutyámon azt vettem észre 2-3 napja,hogy jobban liheg,mint szokott. Játszik,eszik,iszik,mást nem vettem észre rajta. Ebben az időben normális,h ennyire liheg?
2012. nov. 24. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg dokival, az a biztos. A lihegés utalhat szívproblémára, meg igazából ezer más dologra, jobb, ha a doki mondja meg, hogy nincs gáz, mint ha azt hiszed, hogy minden rendben, aztán egyszercsak elpusztul.
2012. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kint vagy bent van tartva. Ha ez csak most kezdődött és nagyon feltünő akkor keress dokit.
2012. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kinti kutyus,de sajnos mióta egyedul(4 hónapja) vagyok,esténként benn alszik. Pár órája úgy látom,h megszűnt a lihegés :-)Ha újra elkezdődik,irány az orvos!
2012. nov. 24. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj a dokival,egy kicsit mert(ha kan a kutyád) most elég sok szuka tüzel.Ez is kiválthat különböző reakciókat a kutyákból!
2012. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor liheg, ha bent van? Mert akkor egyértelműen melege van. Nincs semmi gond ebben a helyzetben.
2012. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz,ki,hogy "rendbe jött" a kutyus,ha egyáltalán baj volt.Kinn lihegett egyébként egy kicsit jobban...már arra is gondoltam,h a nagy hőmérséklet ingadozás miatt (éjszaka benn,nappal kinn) lehetett,habár eddig nem vettem ezt észre rajta. Köszönöm a válaszokat! :-)
2012. nov. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!