Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Családi okok miatt egy 11...

"Családi okok miatt egy 11 hónapos beagle szuka eladó! ". Mi lehet az a családi ok?

Figyelt kérdés

Ma olvastam az újságban, nem én szeretném megvenni hanem egy ismerősöm, de nem tudjuk mi lehet az a családi ok. Szerintetek?


Persze egyszerű lenne felhívni de nem biztos hogy a valódi okot mondanák meg.


2009. aug. 17. 10:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy valaki allergiás a kutyákra a családból.
2009. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
vagy az a beagle kutya, valójában nem is olyan beagle-s. Lehet szaporítótól vették és rájöttek hogy mennyi baja van szegénynek. Így próbálnak gyorsan megszabadulni tőle. Ez is lehet. De lehet tényleg hogy valaki allergiás rá. Szerintem ha a kutyának van baja, akkor csak ha lelkiismeretesek elmondják, ha nem akk nem...
2009. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

vagy az h valami oknál fogva elköltöznek egy kisebb házba ahol nincsen kert

vagy rájöttek h nincs elég idejük és energiájuk egy ilyen kutyára

2009. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Családi okok miatt.. ebbe bele tartozhat költözés kisebb lakásba, esetleg társas házba, kisbaba, vagy egyszerüen nem tudják fent tartani és nem akarják kidobni az utcára, az ilyentől nem kell félni..
2009. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Igen, vagy költöznek, nem tudják elvinni (hozzánk is így került az egyik rokonunk kutyája), esetleg beteg lett a gazdája, nem tudja gondozni, haláleset történt. Én ilyenekre tudnék gondolni. Persze lehet, hogy tényleg csak meg akarnak szabadulni tőle.
2009. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg kisbaba van a családban. Vagy egyszerűen csak megunták. Akár az is lehet, hogy nem szófogadó a kutya.
2009. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Azt azért ne zárjuk ki, hogy ebben az esetben valódi családi oka van a dolognak, de általában ezek szoktak lenni:

kiderült, hogy a kutya rág.

Nem azt csinálja, amit mondanak neki, pedig már egész hangosan monták neki

Naponta háromszor is pisilni akar.

Minden nap sétálni akar

Elfelejtették, hogy nyaralni is szoktak menni és addig nincs aki vigyázzon a kutyára

Az a szemét belekapott a gazdiba amikor az verte....stb

2009. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, h van a kuttynak valami nem kívánt, rossz tulajdonsága.

Vagy pénzhiány...nem tudják etetni és azt akarják, h jó helye legyen..

2009. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igazából attól félünk, hogy tényleg beteges, esetleg szófogadatlan, de annyira hogy már nehezen kezelhető, vagy ilyesmi. Ki tudja, hogy tényleg 11 hónapos-e.

Mindenesetre este felhívom, gondolom ti is kíváncsiak vagytok mi az igazság. (Azért este mert az van a szám mellé írva, hogy 18 h után.)

2009. aug. 17. 10:47
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem, ha valakinek valamilyen okból meg kell válnia az egészséges, normális, valóban beagle, szeretett kutyájától, akkor az nem eladja, hanem elajándékozza.

Ha pénzt kérnek érte ott valami nem stimmel.

Mindenesetre én csak úgy venném át, ha pár napig naponta látogathatom, elvihetem sétálni és elvigetem az állatorvosomhoz egy kivizsgálásra.

De akkor sem pénzért.

2009. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!