Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a Bobtail-em...

Mit csináljak a Bobtail-em szőrével?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltunk egy hónapig és addig sajnos senki sem fésülte.A szomszéd etette,de ez kimaradt:-(.Nagyon becsomósodott a szőre.Próbálkoztam fésűvel,de annyira begubancolódott,hogy azzal lehetetlen kifésülni.Esetleg ha megfürdetném,akkor könnyebb lenne?Vagy van valami balzsam,amitől könnyebben fésülhetném ki?Vagy nyírassam meg?De olyan szép szőre lenne!És akkor nem is biztos,hogy télre kinőne neki,igaz?

Segítségeteket,előre is köszönöm.


2009. aug. 17. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van balzsam rá és van bontófésű is. De először szárazin csináld a bontósray-vel és fésűvel. Ne nyirasd meg. Pár óra munkával szépen kibonthatod a szőrét
2009. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És azt nem tudod véletlenül,hogy ilyen balzsamot hol lehet venni?Mi a neve?Fressnapf-ban van?Ott szoktam neki enni venni.
2009. aug. 17. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el egy kutyakozmetikushoz és fésültesd ki a szőrét, nem biztos, hogy te otthon meg tudod ezt csinálni, mert több kellék kell hozzá. Fürdetni semmiképpen se, mert attól csak még jobban összegubancolódik.
2009. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Állatfelszerés-boltban (pl. Fresnapf) lehet kapni filcbontó spray-t. Ha ezzel befújod a szőrét, könnyebben kezelhetővé válik és kevésbé áll össze később. Semmiképp se fürdesd a csomós szőrét, mert csak nagyobb kárt okozol.

Ha ezek nem segítenek, érdemesebb kozmetikushoz vinni. Ő biztosan megoldja még vágás nélkül is. Ha pedig úgy döntessz, hogy inkább levágatod, akkor még időben tedd meg. Télre biztosan visszanő a szőre.

2009. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!