Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso-ról mit tudtok...

Cane corso-ról mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés

1.nem szabad őket fiatalon túlterhelni?

2. éber?

3. milyen jó tapasztalatotok van ezzel a kutyával?


2012. nov. 26. 06:19
 1/7 anonim válasza:
Nagy, erős harci kutya. Kezdőknek nem ajánlom, kisgyerekkel is megfér de az idegeneket nem bírja. 1 éves kora előtt rendre kell tanítanod (sokat foglalkozz vele).
2012. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nekem lenne hanem apumnak és ő neki már nem ez leenne az első kutyája. Neki volt már ( amit eléggé meg kell nevelni) rottweiler,dobermann,staffi. előtte meg még kb 50-60 kutya volt úgyhogy azért ért hozzá. :)
2012. nov. 26. 13:29
 3/7 A kérdező kommentje:

egyébként még erre ha válaszolnál azt meg köszönném

1. beteges fajta? hajlamos diszpláziára?

2. nem szabad őket fiatalon túlterhelni? és ha igen akkor ebbe mi tartozik( mit lehet vele játszani, mennyit lehet vele sétálni stb....)

3. előre is köszi a válaszokat...:)

2012. nov. 26. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek tök értelmetlen kérdések, biológia része a tenyésztőn múlik.

Túlterhelni? Az meg mit jelent?

Egyszer harci kutya, másrészt olyan lesz amilyennek neveled.

Csodálom hogy ennyire nem írnak róla, mert itt a GYK-k kb benne van a top 5 ben.

2012. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
olvastam ha túlterheled fiatalon akkor rosszakm lesznek az izületei egyébként én sem "hülyéztelek le te se hülyézzél le......
2012. nov. 26. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Szólt itt valaki egy rossz szót is rád?

És mivel lehet egy kiskutyát leterhelni ennyire? Berakom egyesbe szántani? Nem értem :)

2012. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

bocsi rossz helyre írtam mert egy másik kérdésemhez is ugyan ezt írták csak kicsit bunkóbban.

egyébként nekem meg azt írták hogy ugyan úgy játszhatok és vihetem sétálni csak ne túl sokat. Hogy látni is fogom mitől fárad el gyorsan.

De mindegy mert már beszéltem apuval és ő tudja hogy mit kell vele csinálni.És még egyszer bocsi az előbbiért tényleg rossz helyre írtam. :)

2012. nov. 27. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!