Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél, ha a szomszédod...

Mit tennél, ha a szomszédod meg akarja mérgezni a kutyádat, te tudod, de tagadja?

Figyelt kérdés
egy boxer kislány kutyusunk van,meg egy bolond szomszéd,egyszer láttam,h bedob vmit a kapun,szerencse,h nem volt kint a kutyus,de ő letagadta,már ki sem merjük engedni..
2012. nov. 26. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

mondd neki hogy feljelented ha mégegyszer meglátod.


én vennék álkamerát (olcsón van) és megmondanám hogy felveszi az eseményeket és hogy azzal fogsz menni a rendőrségre és hagyja abba ezt.

vegyél 2-3 db-ot és tedd ki a ház falaira kintre. hátha megijed....

2012. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Lenyomnám a torkán a mérget.... (Mit tehet szegény kutya arról hogy ő bolond???)

A kamerás módszer szerintem jó.

Vannak olyan kamukamerák amiken egy kicsi led villog is az szerintem jó lesz.

De én biztos ami biztos kiraknék egy táblát is neki hogy "kamerávál megfigyelt terület"

2012. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó,erre még nem is gondoltam!!
2012. nov. 26. 13:24
 4/11 Bitemeed válasza:
56%
Biztos vagy abban h méreg? Csak azért mondom ám, mert a barátnőm szomszédja szokott a barátnőm kutyájának kajamaradékokat dobálni! Igaz az sem egy okos dolog, de nem rossz szándék vezérli...
2012. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
2012. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Az is lehet egy megoldást (persze, csak ha fizikailag meg tudjátok oldani), hogy a kutya ne tudjon a kerítés utca felőli részéhez odamenni. Mondjuk egy belső elválasztó kerítéssel.
2012. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
biztos,h nem szeretetből dobta be,mert sajnos nem vagyunk túl jóban,a másik,a belső kerítésre mi is gondoltunk,épp most beszéltem a férjemmel róla,meg a kamera is nagyon jó ötlet a táblával
2012. nov. 26. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Azért a plusz kerítést egy kicsit túlzásnak tartom.

Már csak azért is mert legalább 15méterre kell legyen a második kerítés ugyanis annyira be lehet dobni a mérgezett húst....

2012. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Közöld vele (halkan, hogy más ne hallja), hogy ha megmérgezi a kutyát, akkor őt is elföldeled a kutyával együtt, jó mélyre.
2012. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha tagadja,s nem akarja bevallani,akkor ezt: [link]
2012. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!