Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol chip-elnek...

Budapesten hol chip-elnek viszonylag olcsón kutyát?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen de ezt írtam
2012. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tudom :)

A kérdezőnek írtam, mert láttam, hogy többször érdeklődött a zuglói után, gondoltam hátha elkerülte a figyelmét...

2012. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a 3500 az állami regisztrációra vonatkozik - melynek a rendszere még nincs kiépítve :(

aki 7000-et kér el, az a 3500 ftos chipet (ami a fentinek is a költsége) ÉS a szintén ennyi petvetdata regisztráció árát kéri el, ez ugyanis az a rendszer, ami jelenleg (egyedül) működik.

ebből lehet akciózni, ezért vannak eltérések.

2012. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

kedves utolsó:

A módosított 1998. évi XXVIII. törvény (a továbbiakban: Ávt.) 42/A. § (2) szerint „Az eb

transzponderrel történ megjelöléséért legfeljebb 3500 Ft összeg kérhet az állat tartójától,

amely magában foglalja a transzponder árát, a beültetés díját és az adatbázisba való

regisztráció díját.”



Ez van fent a Maok honlapján!!! Egy körlevélbe elküldték minden állatorvosnak! Tehát minden Magyarországon chipező állatorvosnak tudnia kell!!!

2012. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nálunk is akihez járunk 6 ezerért csinálja,de mi átmegyünk a szomszéd városba ott 3500 ft a chip..
2012. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!