Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog nőni kb. ez a kutya?

Meddig fog nőni kb. ez a kutya?

Figyelt kérdés

Valamilyen keverék, valószínűleg erdélyi kopó...


Most 2 hónapos, 4 kiló, 25 centi a marmagassága, 45 centi hosszú az orrától a farka tövéig.


Kb. meddig nőnek a kutyák? Egy 2 hónapos 1 éves korára hányszor lesz nehezebb és nagyobb? (kis és középtermetű kutyák)



2012. nov. 27. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán valamit segít, az én kutyám, aki most 51 cm és 1 éves, 10 hetesen 5,4 kg volt, és 32 cm. Most 20 kg.
2012. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem erősen változó a dolog.

Anyósom 1 hónaposan vitt haza egy aprócska szürkés, fekete pofájú shitzu kutyát.

2 hónapos korára már kicsit nagyobb lett, feljebb kerültek a foltjai.

Most 2 éves, hófehér, a fülei végén van egy aprócska fekete sáv... Kb. 3x akkora, mint amekkorának lennie kellene, állatorvos szerint valami jóféle spániel keverék lehet :)


Tehát elképzelhető hogy hatalmasat fog még nőni az a kutya...

2012. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez segít, most jut eszembe a kutyus 2 hónapos korában, még úgy 2-3 kiló lehetett, most kereken 10 :)
2012. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyum nyolchetesen 3,3 kg volt. Most 4 és fél hónapos 15,7 kg
2012. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!