Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a neve? Egyszer olvastam...

Mi a neve? Egyszer olvastam valami kutya szagtalanító sprayről, amit a kutya szőrére és az óljába is kell fújni, és nem lesz büdös a kutya, eltünteti a szagát.

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének az oltások: Nem az enyém a kutya, ideiglenesen gondoskodnom kell róla. Kinti kutya, nincs lakásban és nagyon büdös. Ha ez számít valamit: hosszú szőrű, kan és kb.8 hónapos lehet.

#szag #kutya szagtalanító spray
2012. nov. 29. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Sampon, takarítás.
2012. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Tisztelt Kérdező!

Sosem használtam, ismerősöm sincs, aki használt volna ilyet, de van. Pl.:

[link]

2012. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést még egyszer és ha nem tudsz válaszolni, ne irkálj!
2012. nov. 29. 19:16
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi második!

Szerintem nem erről olvastam, de megpróbálom ezt megvenni, hátha használ.

2012. nov. 29. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
a spray nem fog használni. mivel hideg van, megfürdetni nem tudod, csak jól ki kéne kefélni, és a házát kitakaritani. és lehetne tartani neki egy csontos napot, hogy ki tisztitsa a bűzmirigyét. elvileg egy jól táplált egészséges kutyának nem lehet szaga.
2012. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is "büdös" volt a kutya de elvittem bolhairtásra és megoldódott a probléma semmi szaga nincsen.
2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne télen fürdetni? Arrafelé nincsenek hajszárítók?
2012. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megkérnék mindenkit, hogy aki nem tud a kérdésre válaszolni, az ne irkáljon.

Mint írtam, nem az enyém a kutya, ideiglenes gondoskodok róla.

Nem fogom fürdetni, fésülgetni, kutyakozmetikába hordani; kaját is azt kap, amit a gazdája meghagyott, hogy adjak neki.

A szagtalanító spray, amire áldoznék a saját pénzemből, ha elérhető áron meg tudom venni.

Ha valaki erre:

"hogy hívják azt a kutya szagtalanító sprayt, amit a kutya szőrére és az óljába is kell fújni, és nem lesz büdös a kutya, eltünteti a szagát"

tud válaszolni, azt megköszönöm!

2012. nov. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!