Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek valahol lehetne...

Szerintetek valahol lehetne még fület vágatni? Vagy már csak külföldi országban?

Figyelt kérdés
Dobermannról lenne szó.
2012. nov. 30. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Úgy tudom, de nem biztos, hogy lehet fület vágatni ha a fajtaideál megköveteli. Egyértelműen megköveteli a dobermannál.


De majd mindjárt adnak tuti választ.

2012. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen törzskönyves kutyát vennék, tenyésztőtől és nem hobbi célra. Ha ezen múlik akkor lehet külföldi tenyésztőt választok, de nyilván helyben egyszerűbb lenne, de nem ezen múlik.
2012. nov. 30. 14:28
 3/8 kira kenzo ***** válasza:
0%
Milyen kutyát szeretnél?
2012. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kira kenzo ***** válasza:
0%
Bocsi már látom. Valahol biztos, mert nálunk a szonszéd utcában is nemrég vágatták a dobi fülét. Viszont ha leakarod vágatni várd meg vele amíg kiegyenesedik a füle ez kb 8-9. hónapos korára. Csak azért mert ez a csaj is levágatta és kajla maradt az egyik füle.
2012. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

#4

Gratulálok, hordj még össze több hülyeséget légyszíves... Minél hamarabb kell megcsináltatni a fülvágást amíg még nem porcosodik be a füle, mert később nehezebben gyógyul és fájdalmasabb is. Biztosan van olyan orvos aki megcsinálná de abban nem tudok segíteni hogy kinél kell érdeklődni, nekem olyan kutyám van amelyiknél nem szoktak fülvágást végezni.

2012. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök h töröltetted a válaszom, akkor is tilos a törvény szerint....
2012. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem töröltettem semmilyen választ, itthon sem voltam. Sok minden törvény ellenes, nem egy ilyen apróságon fog múlni. Akkor hozatok külföldről kutyát, ott nem törvény ellenes :)
2012. nov. 30. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos van még az országban egy pár doki, aki jó pénzért megcsinálja. Viszont nagyon nem hirdetik, hogy vállalják, hiszen ezt már a törvény tiltja (sajnos), így ne várd, hogy bárki is kifogja írni a doki nevét. Nekem egy két év múlva lesz egy olyan fajta kutyám, aminek a fülét a mai napig vágják a fajta hazájában. Így ha itthon nem találok dokit, akkor másik országban fogom, vagy eleve kintről fogom venni fül vágottan.
2012. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!