Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már valaki terápiás...

Volt már valaki terápiás foglalkozáson, tüköriskolában?

Figyelt kérdés

Mennyire volt hatásos, teljesen megszűnt a probléma? Meg voltatok elégedve? Mi a menete, első alkalommal kérdeznek ki, vagy folyamatosan... stb? Minden érdekel.

Eset-függő, hogy meddig tart, hány foglalkozás kell?


2012. dec. 1. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én jártam, de szerencsére nem azért, mert az én kutyámmal volt gond, hanem besegítettünk terápiázni más kutyákat.

A terápiás foglalkozás célja igazából az, hogy a kutya csoportba illeszthető legyen, és el tudjátok kezdeni a rendes tanfolyamot. Teljesen eseti, hogy hányszor kell menni, ha nagy a baj, akkor sokáig kell rendszeresen járni, de olyan kutyával is találkoztam, aki a második foglalkozás után el kezdhette a tanfolyamot. Az igazi megoldást a középfokú tanfolyam adja a problémákra, minden azt megelőző dolog ahhoz kell, hogy odáig el tudj jutni.

2012. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nem igazán, ugyanis az alapfokot vígan megcsinálta.... mégis egyre nagyobb gond van!
2012. dec. 1. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem okoskodnék látatlanban, a legjobb ha az oktatóddal egyeztetsz, vagy ha benne nem bízol maximálisan, akkor a sulivezetővel, esetleg valakivel a Tükör csoportból.
2012. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Asszem, elviszem az őrmezőibe. Ugye mindegyik tükörsuliban van terápia? Mert mi eddig a rákoscsabaiba jártunk, de oda csak autóval lehet menni és ez meg közelebb van gyalog.
2012. dec. 1. 19:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és mennyibe kerül, vagy változó?
2012. dec. 1. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem Őrmező drágább mint Rákoscsaba (viszont ha a benzinköltségen meg spórolsz, akkor ugyanott vagy).

A terápiák árát nem tudom pontosan, mert ugye mi besegíteni jártunk.

2012. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2012. dec. 1. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltam, árat nem tudok, mert én vidéki tükörsuliban voltam. Az én ebem rettegett kutyától, embertől is, 4-5 alkalom alatt ez sokat javult, aztán kijártuk az alap- és középfokú tanfolyamot. Kisebb kutyákhoz már hisztizik, hogy odamehessen, a nagyobbaktól azért tart, de nem betegesen, néha már játszik is, de nem múlt el 100 %-osan. Szerintem nem is fog, de nem is azt vártam, hanem hogy együtt tudjunk normálisan élni, és ne tojja össze magát egy kutya láttán. Összegezve csak ajánlani tudom őket.
2012. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rákoscsabán is van terápia méghozzá nagyon jó oktatóval és kutyákkal. Lehet, hogy elösször velük kellene beszélned.
2012. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nálunk nem tudom, hogy félelemről van-e szó, vagy csak simán túlzottan tartózkodó. De az biztos, hogy egyre inkább. Már írtam erről itt a GYik-en. Az, hogy kutyákról nem akar tudomást venni, már nem is zavar annyira. Viszont az annál inkább, hogy az emberek felé ennyire elkerülő. Az utcán csak simán keresztül néz rajtuk, tehát nem fél, stb. hanem nem vesz róluk sem szintúgy tudomást, viszont amint valaki közelít felé, elhátrál pórázon, vagy póráz nélkül elkerül. De nem húzza be a farkát. Viszont mindenki azt mondja, jajj de fél... De pl.egy piacon simán keresztül sétálok vele a tömegben. Csak ne akarják megsimogatni...
2012. dec. 2. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!