Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskolát ajánlanáto...

Melyik kutyaiskolát ajánlanátok az alábbiak közül? Debrecen.

Figyelt kérdés

Néztem


A Te kutya sulid : [link]

itt alig van infó ismeri valaki?


DASZE: [link]

Ez a legszimpatikusabb ,hívtam Őket és azt mondták próbáljam ki ,de menjek nyugodtan másokhoz is és ami tetszik ott maradjak-ez is nagyon szimpatikus.De van valakinek saját tapasztalata?


EZ MNJKs iskola? [link]


Mást nem nagyon találtam.

2 éves vizslám van és egy 3 hónapos szálkás tacsim.



2012. dec. 1. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A harmadik, azaz a debreceni kutyaiskola. Nagyon jó a társaság, jártam oda. Nagyon jó iskola. Csak jót tudom róla mondani. Rengetegen járnak oda, szinte minden kutya amelyik ott tanul, leteszi a vizsgákat sorra. írj privátban ha még valamire kíváncsi vagy. Nagy Annamária az oktató neve.
2012. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is a harmadikat ajánlom, nagyon jó suli!
2012. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg Tóth Ágit ajánlom! Annamarival sincs bajom de nyomába se ér Ágihoz!
2012. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a DASZEt ajánlom, debreceni barátnőm hozzájuk jár és nagyon sokat fejlődtek, azt hiszem akit említettek Ági is ott kezdte de rá azt mondják hogy nagyon nagyképű és olyan brancsa van a sulin mint a tinik,isznak buliznak.

Ja és Ők jártak a DKIban de onnan eljött majdnem mindenki mert nagy zűrök voltak.Amikor Én voltam tetszett de volt hogy durvák voltak a kutyákkal,és nem kicsit. Sajnos azóta más egyetemen kaptam munkát, csak családi napon voltam a DASZEnál és nagyon jó kis csapat ,szakmailag pedig nagyon jók,elég komoly gondjaim voltak a kutyával és magánban is segítettek. Ha nagyon versenyezni akarsz akkor tényleg mehetsz Ágihoz , sok gyerek jár oda.

Az első valami rettenetesnek tűnik,nem lenne bizodalmam.

2012. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a harmadikból ismerek oktatókat, hozzájuk mennék, mert jó a módszerük (és most tükörtanfolyamok is indulnak, ha ez érdekel), az első egyáltalán nem szimpatikus, a másodikat nem tudom.
2012. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 3. Ők most lettek tükör iskola, de a régi rendszerű kiképzésben is nagy a tapasztalatuk. Nagyon jó fej csapat. (
2012. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hovarju ***** válasza:

Én egyik sulit sem ismerem. Szerintem menj el mindegyikbe, akár kutya nélkül és nézz végig egy foglalkozást.

Azt a sulit válaszd, ami a legjobban passzol hozzád, és ami a legjobban hasonlít ahhoz, ahogy a kutyáidat szeretnéd tanítani.

2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor ez egybe cseng azzal amit a DASZE iskolában tanácsoltak.

Akkor ott kezdek de megnézem a többit is.

Azért ha van információ várom.

Köszönöm!

2012. dec. 4. 01:51
 9/12 anonim válasza:
Szerintem egy kutyasuliban nem a társaság az első hanem a kutya....hangzatos ez a tükör tanfolyam, de van e mögötte annyi szakmai tudás?????én DKI-s voltam, a kutyámnak azóta vannak pánikjai, amit szerencsére a DASZE-nál sikerült valamennyire helyrehozni, és tény, hogy kb másfél éve a csapat 3/4-e eljött mert senki sem kapta meg azt amit várt. Szóval én a DASZE-t ajánlanám, mert nagyon sok problémás kutyának segítettek már és saját tapasztalatom is nagyon jó. De ez csak a te döntésed, hogy hova szeretnél járni kutyáddal és mit szeretnél, problémákat megoldani és fejlődni vagy egy "jó" csapatba kerülni....
2012. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én voltam A TE kutyasulid-ban. Nem kifejezetten ajánlom. Tisztelet a kivételnek, de nem foglalkoznak eleget a kutyával. A kutyaovi nem egy nagy szám. Az agility sem elég felszerelt.
2012. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!