Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy benti kutyát....

Tomi199703 kérdése:

Szeretnék egy benti kutyát. Mérete kicsi legyen, és el legyen egyedül is. Könnyen tanítható, és intelligens kutyát szeretnék?

Figyelt kérdés
például olyan fajtákra gondoltam, mint a BICHON, csak vele az a gond, hogy nem szeret egyedül lenni.
2012. dec. 1. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Semelyik kutya nem szeret egyedul lenni!!!! Ha tisztaban vagy vele h nem tudsz eleg idot forditani ra, ne tarts kutyat!!!!!!!!!!!!! Ugyanannyi torodest igenyel mint egy gyerek!
2012. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Egyik kutya sem szeret egyedül lenni.
2012. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Az emberek többsége napközben dolgozik, mégis tud tartani kutyát. Hozzászoktatható az egyedüllétre minden fajta kutya.... Bármelyik tanítható, kérdés, mennyit tudsz vele foglalkozni.
2012. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Elég baj az........
2012. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam, hogy napokat van egyedül, hanem pár órát, persze iskola és munkaidő alatt. De tudok időt forditani rá.

Nem arra voltam kiváncsi, hogy ne tartsak kutyát, hanem arra, hogy milyen kutya lenne jó bentre,és hogy kistermetű legyen. Fajtákat, ha mondanátok, megköszönném!

2012. dec. 1. 19:22
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Iskola és munkahely?

Rajtad kívűl lakik még valaki a háztartásban?mert ha nem,akkor szerintem se vegyél kutyát,az nagyon sok időkiesés.

tapasztalatból írom,anyuéknál van egy kutya,szinte sosincs otthon senki,csak pár órára.(éjszakát leszámítva)

na mármost az a kutyi 6éves,és egy zombi.teljesen magába fordult az unalomtól.nem érdekli semmi,nem lehet már vele játszani se.csak fekszik és ennyi.sajnálom nagyon :(

de hogy fajtát is írjak:tacskó esetleg?kajával mindenre tanítható :D viszonylag könnyen :)

2012. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy megtanitható, hogy egyedül is el legyen.persze lakik, de néhány órára ha egyedül marad akkor az nem baj, ezt is olvastam, csak meg kell szoktatni., még van valmilyen kutyafajta, ami elvan a házban, és kis méretű, nekem a tacskók nem jönnek be
2012. dec. 2. 09:38
 8/12 anonim ***** válasza:
NINCS OLYAN!!!!!!
2012. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik kutya sem tanitható az egyedüllétre. El vannak egyedül ha muszáj, de ez nem jelenti azt hogy jól is érzik magukat. Persze pár óra egyedüllét egyiknek sem árt, mert addig alszanak mig nincs otthon a gazdi, de ehhez rendszeresen reggel és este le kell őket fárasztani. És persze egy rövidebb napközbeni séta is kell. Nincs olyan, hogy az egyik fajta jól érzi magát egyedül, a másik meg nem.
2012. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mindenki félre ért. Nem akarom egyedül hagyni, tudod, hogy ha nagyon muszály akkor elvannak egyedül is.A reggeli/esti elfárasztás is működne, meg a nap közbeni sétáltatás, mert ugyan igy volt már egy kutyám.CSak kint volt, és most szeretnék egy bentit.mint például a BICHON, csak nem tudom, hogy milyen kutyafajták vannak még, amik ilyen kis termetűek, és benti kutyák.
2012. dec. 2. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!