Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem kicsi szobacir...

Hogyan neveljem kicsi szobacirkálómat, hogy egyedül is ellegyen?

Figyelt kérdés
Beraktam egy nagy dobozba az ágyába, raktam neki plüss játékokat, rágókákat, de nagyon sír és ettől én is sírok, de valahogy rá kell hogy szokjon, hogy egyedül is meg legyen. Olvastam könyveket a kölykök neveléséről, de csak a fúj, nem szabad, az ül, helyedre és a szobatisztaságról írnak benne. Ti hogyan csináltátok? Mennyi időt vett igénybe?
2010. máj. 10. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd ezt el: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nyafog ne foglalkozz vele egyáltalán. Ne is nézz rá. Azzal ha ilyenkor rászólsz, elérte amit akart, foglalkoztál vele. Mióta van nálad? Eleinte természetes, hogy sírnak, hiányzik nekik a mamájuk, a testvérkéik, és egyébként sem sem természetes állapot egy falkaállatnak a magány, ezt meg kell tanulnia. A lényeg, hogy ne erősítsd meg abban a hitében, hogy ezzel fel tudja magára hívni a figyelmed.
2010. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!