Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár napja a kutyám (2éves...

Pár napja a kutyám (2éves beagle) elkezdett hörögni, érdekesen veszi a levegőt. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elvittük kutyasuliba ott semmi baja nem volt normálisan csinálta a feladatokat, normálisan lélegzett, hazajöttünk és másnap megint kezdett érdekesen levegőt venni. Lehet ez a szalmától? Az van a kutyaházában.

2012. dec. 2. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Úúúristen, azonnal cseréljétek le valami szövetre... ne haragudj de nagyon nagy hülyeség volt szalmát berakni.. a legtöbb kutya egyáltalán nem bírja a port, a szalma pedig szórja rendesen.. biztos hogy amiatt van.
2012. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát a beaglinek nem szalma való. A beaglik elkényeztettet hólyagok azoknak mindenből márkás kell. Az én labradorom vastag szőnyegen alszik amit mindennap porolok mert köhög, tüsszög a portól.
2012. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: köszönöm normális válaszodat, több helyen is olvastam hogy keresnek szalmát menhelyre a kutyák alá, éshogy a szalma a legjobb a kutyák alá télre. Az a nagy baj, hogy nemtudommit rakjunk alá, kabátot próbáltuk de szétrágta és nem szeretném hogy bélcsavarodást kapjon.:/ Van valami ötletetek??
2012. dec. 2. 14:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Második: "A válaszadó 22%ban tűnik hasznosnak" egyáltalán nincs elkényeztetve az enyém, mások meg azt csinálnak a kutyájukkal amit akarnak :)
2012. dec. 2. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A menhelyre azért keresnek azt, mert még a használt rongyokat is nehezen tudják fizetni, és ezt takarítani is könnyebb. Én egy szőnyegdarabot vágok le, az kerül legalulra és arra nyáron szétvágott kabátot terítek ilyenkor télen kikészített birkabőrt veszünk és azt hajtogatjuk be. Addig a mi kutyáink is kiszedték és szétrágták míg jó időt éreztek, de amint megjött a hideg elő se bújtak:)
2012. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) de nemhiszem hogy a szalma volt a probléma, a zsák aljába már csak ilyen aprólék volt azt még beraktam neki, de most kicseréltem és most semmi baja abba hagyta a hörgést, prüszkölést de ha megint visszajön neki berakunk neki kabátot :) (nem értettem mi baj lehet a szalmával tavaly is azon aludt)
2012. dec. 2. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mozog rajta töri és úgy lesz poros, gondolom tavaly még nem törte össze annyira hogy kijöjjön a por.
2012. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nemtudom de most semmi baja tegnap előtt cseréltem a szalmáját kipróbáljuk ha megint kezdi mást rakunk alá
2012. dec. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!