Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek azzal aki 6...

Ti mit tennétek azzal aki 6 év alatt a 2. Beagle kutyátokat is megmérgezi hajnalban?!?!?!

Figyelt kérdés
Csak egyszer az életben derüljön ki hogy ki volt. :\ :(
2012. nov. 29. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Na én ezért (sem) hagynám kint a kutyám éjszakára...
2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Először is elgondolkodnék, hogy vajon miért tette. Talán ugat éjszaka??? Más meg aludni szeretne? Csak egy tipp.
2012. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, mivel sosem volt Beagle-m, illetve a kutyám nem eszik meg semmit, amit csak úgy odadobnak neki idegenek.
2012. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha rá tudnám bizonyítani(ami a legtöbb esetben lehetetlen), akkor följelenteném állatkínzásért. Ha nem tudok rendőrséget bevonni, akkor megveretném.


22/L

2012. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

"Először is elgondolkodnék, hogy vajon miért tette. Talán ugat éjszaka??? Más meg aludni szeretne? Csak egy tipp"


Igen,először szerintem is erre kellene válaszolni,hogy vajon mi oka lehetett rá? Általában nem ok nélkül tesz ilyet valaki.

2012. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lettem lepontozva? Csak a kérdésre válaszoltam, hogy ÉN mit tennék..
2012. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,azért megmérgezni egy állatot arra nincs semmilyen ok!!! - ha ilyenről van szó, a gazdával kéne beszélni-


A kérdésre válaszolva nem tudom... mivel ha azt se tudod ki volt nem nagyon tudsz mit tenni sajnos. :(

2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

- a gazdával kéne beszélni a problémáról, hogy csináljon valamit a kutyájával,hogy ne ugasson stb, de nem megmérgezni-

utolsó voltam, így pontosabb..

2012. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is amondó vagyok, h kutya bent aludjon, főleg ha már egyet megmérgeztek...

Ettől függetlenül megérdemelné a tettes h 10000 sebet ejtsünk rajta és mindet egyenként besózzuk.

2012. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván elítélem az állatok megmérgezését... de tudjátok, hány hígagyú szomszédnak szólsz hiába, leszarja?
2012. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!