Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan hogy a tapon az...

Van olyan hogy a tapon az adagolas sok a kutyanak?

Figyelt kérdés
Kistermetu kutyusom nagyon hizekony,igy csokkentettem az adagjat,hogy picit fogyjon.Elertuk a kivant testsulyt,most kene megtartsuk,viszont a tapon az adagolasi utmutato szerint kutyusom sulya szerint 160 g-ot kene egyen naponta,de en nem adok neki csak 130 g-ot es kis husit vagy premium huskonzervet melle.Igy pont jo a sulya,nem fogyott le,akkor jo igy,hiaba nem adom a tapon eloirt mennyiseget neki?

2012. dec. 2. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

az csak útmutató,függ a kutya fizikai terhelésétől is,tehát nem mindegy hogy ugyannyit egyen egy munkakutya mint egy kanapé kutya aki örül ha egy körre leviszi a gazdija.

Konzerv meg a hús meg alapból felnyomja az adagolást,ezt bele kell kalkulálni.

2012. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, én a minimumként feltűntetett adagnak kb. 2/3-át etetem, így tartja a súlyát a kutya.
2012. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden tápon több van mint ami a kutyának kell én az előírt felét adom a kutyáimnak.
2012. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!