Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek neki ki?

Mit tegyek neki ki?

Figyelt kérdés

Szegény magyar vizslám didereg úgy fázik. Én beszogeltem egy kabátot [amit én vettem neki] az óljába. Mindent kihordés a szemét mamám nem engedi hogy itthonról vigyek neki ki kacatokat. Mi tartaná melegbe?Félek hogy halálra fagy. Alulról melegíti a kabát deugyan úgy éria hideg. Pénzem nincs venni plédet stb.

Szalma? Azt honnan tudok szerezni? Melegítené?



2012. dec. 2. 20:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a szalma nem okozna gondot hogy az orrába jut? Vagy ilyesmi? Nem akarom hogy káros legyen a babácskámnak.
2012. dec. 2. 20:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megfagyna fontos hogy a kutyaház ne közvetlenül a földön legyen az is sokat számit illetve én ilyenkor tél előtt mindig felhizlalom egy kicsit de ha nagyon idegesit esetleg boltokba tudsz kérni hungarocellt de lehet otthon is van valami tv dobozában vagy ilyesmi ha azt alá teszed azért az elég jól tartja a meleget a másik amire én figyelek a vize nem nagyon engedem hogy jég hideg vizet igyon és figyelek hogy mindig legyen előtte nincs e befagyva
2012. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megvan emelve, nem a foldon van.
2012. dec. 2. 21:12
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Legyen a háza bélelt. Tehát ne csak egy szál deszka. Szalmát lovardából tudsz szerezni. Ha szépen kéred, adnak annyit, amennyi egy kutyaházba befér. Viszont minden nap szépen fel kell kavarni a szalmát, hogy egyenletesen legyen. Az ajtóhoz érdemes ilyenkor egy keskenyebb lécet szegelni keresztbe, hogy ne jöjjön ki a szalma olyan gyorsan.
2012. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

babácskám így úgy,de mégis tűröd hogy fázzon a kutyád hogy már didereg. Vidd be a lakásba aztán nem fog fázni.

Ha meg nem lehet ajándékozd el olyan helyre ahol lehet és nem fagy meg szegény.

2012. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

azért mert nincs pénze plédre ezért adja el a kutyát?... csak pénzel lehet szeretni? mi van ha nem viheti be? nagyon szegény családból származom és volt olyan, hogy inkább én nem ettem de a kutyának megvettem a kiló farhátat... szóval hagyjuk ezt,hogy adja el a kutyát mert fázik...


Kedves kérdező! Próbáld meg a házat kívülről és belülről leszigetelni valahogy! Hungarocel, régi rossz rongyok akármi... kívülről és belülről is próbáld meg nejlonnal és ruhával körbevenni! Mondjuk kívül nejlon hogy ne ázzon be és fogja a szelet belül meg rongyok ruhák! Ha van a környéketeken turkáló akkor ott 300-400 ft ért vehetsz 1 kg ruhát! mondjuk 1 kiló ruhát a kutya alá raksz az már sokat számít és betud kuckózni magának! Valamint lehet kapni ilyen darabolt szivacsot egy zsákban kb. 500 ftért! az is nagyon jó tud lenni! Próbáld minél melegebbre csinálni:) Csak kitartás ;) semmi baja nem lesz a kutyusnak! :)

2012. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valamint még a karton papír is szigetel! Boltokból vagy szomszédoktól kérjél sok kartont és az legyen legalul a kutya alatt és azokra a ruhákat rongyokat!

Én is aludtam már karton papíron és életet tud menteni egy pár réteg!

2012. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hónapos magyar vizslám van meg egy kisméretű keverék kutya,és hungarocellel van leszigetelve a kutyaház+szalma van nekik berakva,esetleg a kabátot szögeld le,hogy ne hordja ki(nálunk is mindig kihordta ezért kivettük)
2012. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy legalább éjjelre nem tudjátok levinni pincébe, garázsba, előszobába zárni??
2012. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem engedik hogy behozzuk. Becsinálna meg szőrozik.

A pincébe van meleg fűtés...de a szemét családom nemengedi meg hogy levigyem -.- mert bolhák stb..

2012. dec. 3. 14:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!